Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8028192
Šiandien: 1400
Dabar: 56
Prenumerata
Naujienos
Rajone paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė

Mokyklos garbė 2017

   Kaip ir kiekvienais metais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną mūsų mokykla- daugiafunkcis centras paminėjo renginiu ,,Mokyklos garbė“. Kasmet šį renginį organizuoja septintokai ir jų auklėtoja.

   Skambėjo nuostabios dainos, galėjome pasigrožėti mokinių šokiais, žaidimais, paklausyti dūdelių skambesio. Renginio metu apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai, olimpiadų ir konkursų prizininkai ir jų tėveliai, mokytojai bei aktyviausi mokyklos darbuotojai. Padėkas ir mokyklos ženklelius įteikti padėjo mūsų mokyklos viešnios: Steponkaimio seniūnaitė G. Mosteikienė, Ilgižių seniūnaitė G. Kringelienė ir Ilgižių bendruomenės pirmininkė A. Šablauskienė. Renginį tradiciškai pabaigėme bendra daina „Tėvynė dainų ir artojų“.

   Šių metų naujovė – paroda. Susirinkę į šventę galėjo apžiūrėti mokinių padėkas, medalius, taures, dovanėles, kurias mokiniai gavo laimėję rajoninius ar respublikinius konkursus, olimpiadas. Čia vyko ir gražiausių dailyraščių parodėlė.

   Renginys „Mokyklos garbė“ laukiamas daugelio mokinių. Tai šventė mums visiems, kai galime pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais ir išsakyti meilę Lietuvai.

 

 

Rasa Povilionytė, NŠ Tinklas narė 


 

Tradicinis bėgimas, skirtas Kovo 11-ajai

   Kalnujai, kaip ir visa Lietuva, minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę. Čia vyko tradicinis bėgimas. Didelis būrys kalnujiškių, Bliūdžių, Pašaltuonio gyventojų susirinko kovo 11 dieną kultūros namų kiemelyje. Šventinį seniūnės sveikinimą perskaitė seniūnijos vyr. specialistė Rita Ulvidienė, su saugaus elgesio taisyklėmis bėgant supažindino policijos rėmėjas Bronius Žemkauskas. Kultūros darbuotoja Laimutė Banienė vedė ,,Blic“ viktoriną ,,Ką žinai apie Lietuvą?“. Bėgimui vadovavo lengvaatletis bėgikas Vidmantas Kulišauskas, iškovojęs ne vieną pergalę įvairiose bėgimo varžybose. Bėgo visi: maži, jauni, pagyvenę. Vyriausiai bėgikei jau per šešiasdešimt, jauniausiai - tik šeši. Tikslas buvo bėgti už Lietuvą. Greičiausiai atbėgę gavo taures, kiti - gerą nuotaiką, dozę adrenalino. Kartu buvo apdovanoti seniūnijos sportininkai, 2016 metais pasiekę sportinių aukštumų. Danutės Andrijaitienės virta košė grąžino jėgas tiek bėgikams, tiek jų sirgaliams.

 

 

 

Daiva Myniotienė


Aš esu lietuvis

   Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Kalnujų filiale jaunieji skaitytojai susirinko į kūrybines dirbtuves ,,Aš esu lietuvis“. Šis renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

   Pažiūrėję vaizdo įrašą susipažino su Lietuvos herbu ir himnu, vėliavos spalvų reikšmėmis. Vyko įvairios interaktyvios rungtys, viktorina, buvo skaitomi eilėraščiai apie Lietuvos grožį, meilę lietuviškam žodžiui, gamtai. Vėliau skaitytojai gamino įvairius darbelius naudodami tik Lietuvos vėliavos spalvas.

 

 

Kalnujų filialo bibliotekininkė Daiva Myniotienė 


 

Literatūrinė kompozicija Lietuvai

   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kaulakių bibliotekoje vyko literatūrinė kompozicija „Lietuva, kur tu eini?“, kurią skaitė gamtos mokslų daktarė, astrologė, rašytoja Angelina Zalatorienė ir aktorius Stanislovas Nacius. Poezija buvo skaitoma iš Angelinos Zalatorienės poezijos knygos „Baltųjų akmenėlių tango“.

   Skambėjo eilės, skirtos Anapilin išėjusiam poetui Justinui Marcinkevičiui, Lietuvai, gimtinei, buvusiems klasės draugams Girkalnio vidurinėje mokykloje, Girkalnyje prabėgo abiejų skaitovų vaikystė ir jaunystė.

 

 

Zita Gedminienė, Kaulakių filialo vyresn. bibliotekininkė


 

Myliu Lietuvėlę, gimtąją šalelę

   Atkeliavus pavasariui Viduklės darželyje kasmet organizuojamas šventinis meninio skaitymo rytmetis ,,Myliu Lietuvėlę, gimtąją šalelę“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

   Mažieji darželio vaikučiai Lietuvą pasveikino pritardami medinėmis kaladėlėmis, skambant Veronikos Povilionienės atliekamai dainai ,,Tu, Lietuva, tu mana“.

   Daug gražių ir skambių posmų vaikai skyrė Lietuvai, sveikindami eilėmis apie pavasarį, saulutę, lietų, žaisliukus, gėles, paukščius ir t. t. Pasiklausyti skambaus žodžio susirinko visi darželio vaikai, pedagogai, mamytės. Šis rytmetis – tai meilės meniniam žodžiui pavyzdys. Todėl labai džiugu, kad norinčių deklamuoti kasmet ne mažėja, o daugėja.

   Visi dalyviai buvo apdovanoti spalvingomis ,,saldžiomis tulpėmis“ ir padėkomis.

 

 

Renginio organizatorė auklėtoja Jolita Piatkienė


 

 
 Kūrybinės dirbtuvės „Sveika, Laisve!“ Vosiliškio bibliotekoje 

   Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos mažieji skaitytojai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną edukaciniame-praktiniame užsiėmime „Sveika, Laisve!“.

   Prisiminę Vilniaus įkūrimo istoriją, išklausę lietuvių padavimą „Geležinis vilkas“, žiūrėjome filmukus apie Vilniaus legendą ir Gedimino sapną. Pasakojama, kad Gedimino pilis pastatyta tada, kai Lietuvos kunigaikštis Gediminas po medžioklės susapnavo pranašišką sapną. Pilis ir miestas atlaikė ne vieną kryžiuočių puolimą, Vilnius patapo visos Lietuvos sostine, pilis – Lietuvos simboliu.

   Mokinukai įkvėpti šios legendos pagamino keletą Gedimino pilies bokštų maketų.

 

 

Daina Tendziagolskienė, RMMVB Vosiliškio filialo vyresn. bibliotekininkė

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.