Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8537060
Šiandien: 195
Dabar: 7
Prenumerata

 
 
Naujienos
Grožisi Lietuva - garsina Raseinių rajoną

   Raseinių rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentai kartu su Raseinių r. savivaldybės tarybos nare Ona Baboniene prieš 2 metus pradėjo projektą ,,100 puiku Lietuvos valstybės 100-ečiui‘‘, kurio tikslas - kuo daugiau aplankyti Lietuvos vietovių, pasidžiaugti gražia mūsų šalimi, susitikti su įvairių vietovių įdomiais žmonėmis, lankyti teatrus, koncertus ir t. t. Vyresniojo amžiaus žmonės ne tik grožėjosi Lietuva, bet kartu garsino Raseinių rajoną, tiesiog tenkino savo norus ir drauge stiprino savo sveikatą. 

   TAU studentų kolektyvas ,,Sugrįžki, jaunyste‘‘ koncertavo Jurbarke, Tauragėje, Raseiniuose ar kitur ir tarė ,, puiku“. Plaukė Nemunu iš Birštono į Kauno marias - tarė ,,puiku“. Lankėsi delfinų pasirodyme, Dinozaurų parke, Gintaro muziejuje ar kitur - tarė ,,puiku“.
   Jau 99-ąjį ,,puiku‘‘ senjorai ištarė vasario 4 dieną, kai vyko į Vilnių. Tądien TAU studentai turėjo galimybę susipažinti su LRT veikla, pamatyti daugelį studijų, nusifotografuoti prie LRT ir ,,KELIU VĖLIAVĄ“ stebėti laidų ,,Editos šou‘‘ ir ,,Klauskite daktaro‘‘ įrašus.
    Projektą užbaigti senjorai planuoja 100-uoju ,,puiku‘‘ jau po Vasario 16-osios. Tai bus susitikimas su Prezidentu Valdu Adamkumi Kaune.

 

   

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.