Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Kalnujuose įrengiama laisvalaikio zona

 

   Kalnujų miestelyje šalia buvusios mokyklos, kurios pastatas šiuo metu yra atiduotas Raseinių rajono kultūros centro Kalnujų padaliniui, nuo lapkričio vidurio iki gruodžio pradžios darbai virte virė. Raseinių rajono savivaldybės administracija, gavusi Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ finansavimą, pradėjo įgyvendinti projektą „Kalnujų miestelio viešosios erdvės atnaujinimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams“.

 

Čia įrengta stovėjimo aikštelė 10 automobilių, iš jų viena vieta yra skirta žmonėms su negalia. Įrengtas pėsčiųjų takas, kuris yra sujungtas su automobilių stovėjimo aikštele, betoninių trinkelių aikštelė. Pietinėje sklypo dalyje įrengtas naujas betoninėmis trinkelėmis išklotas takas bei aikštelė renginiams ir žaidimams. Įrengta ir tinklinio aikštelė su stovais ir tinklu, jos danga – smėlis. Aikštelėje jau stovi krepšinio stovas, pavasarį bus pastatytas naujas vaikų žaidimų kompleksas. Šioje teritorijoje bus išdėstyti suoliukai bei šiukšliadėžės. Bendra projekto vertė su PVM – 54080,45 Eur, rangos darbams planuota 48740 Eur, nupirkta rangos darbų už 47905,65 Eur. Rangovas UAB „Projektas Karma“ turi užbaigti darbus iki 2019 m. gegužės 1 d.

 

Įgyvendinus šį projektą, Kalnujų miestelio viešoji erdvė pagražės, taps saugesnė. Vaikai į mokyklas išvyks saugiai autobusiuku iš automobilių stovėjimo aikštelės. Galėsime saugiai ir kultūringai leisti laisvalaikį. Kalnujų miestelio gyventojai dėkingi Savivaldybės merui Algirdui Griciui, Tarybos nariams, Savivaldybės administracijos vadovams ir specialistams už šios viešosios erdvės pritaikymą aktyviam poilsiui.

 

Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.