Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Patvirtinta Raseinių rajono savivaldybės vizija ir prioritetai

   Raseinių rajono saviavldybės taryba 2020 m. gegužės 21 d. sprendimu Nr.TS-149 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 metų strateginio plėtros plano vizijos ir prioritetų patvirtinimo“ patvirtino Savivaldybės plėtros iki 2030 m. viziją bei prioritetus.

   Buvo nutarta, kad Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 m. plėtros vizija - „RASEINIŲ KRAŠTAS – MODERNUS PILIGRIMYSTĖS CENTRAS, PATRAUKLUS GYVENTI, INVESTUOTI IR SVEČIUOTIS“ . Vizijos sieksime  pagal 3 išskirtus prioritetus:

  I.  DARNI APLINKA GYVENTI (apimamos sritys: švietimas, sveikata, sportas, socialinis ir fizinis saugumas, jaunimas, vietos bendruomenės ir NVO, valdymo tobulinimas, demokratijos principų laikymasis, aplinkosauga, infrastruktūra (keliai, vandentvarka, energetika, pastatai, atliekų tvarkymas ir pan.);

  II. GYVA PILIGRIMYSTĖ (turizmas, komunikacija, rinkodara, kultūra, kultūros paveldas, tarptautinis bendradarbiavimas);

 III. SUMANUS VERSLAS IR ŪKIS (investicijos, vietos verslo skatinimas, žemės ir miškų ūkis, melioracija, darbo vietų kūrimas).

  Pagal patvirtintą viziją ir prioritetus šiuo metu yra formuojami tikslai ir uždaviniai. Jūsų pasiūlymų dėl Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 m. plėtros strateginio plano rengimo laukiame adresu: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyrius, vedėja Indrė Antanaitienė, V. Kudirkos g. 5, Raseiniai, tel. (8 428) 79 596 arba el. p. indre.antanaitiene@raseiniai.lt.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.