Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Meras susitiko su LŠS atstovais

   Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) gretų stiprinimas ir veiklų plėtra Raseinių krašte, geresnė šaulių stovyklų organizacija, didesnė parama šių metų tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydžio „Su Lietuva širdy“ Ariogaloje organizatoriams, aktyvus dalyvavimas ir kituose viešuose rajono renginiuose bei glaudesnis LŠS ir Raseinių rajono savivaldybės bendradarbiavimas...

   Tai tik dalis klausimų, kuriuos šiandien meras Andrius Bautronis aptarė su Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotoju, atsargos majoru Židrūnu Šadauskiu bei Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadu, atsargos kapitonu Vytautu Žymančiumi.

   Pokalbis buvo dalykiškas, konkretus, neilgas ir abipusiai naudingas. Meras jau ne pirmi metai yra labai aktyvus LŠS narys, sėkmingai ugdantis jaunuosius šaulius Ariogaloje ir visame rajone, todėl yra įsitikinęs, kad ši organizacija ir ateityje stiprins valstybės gynybinę galią, plės švietėjišką veiklą, ugdys pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą bei atliks kitas funkcijas, kurios yra naudingos Raseinių kraštui ir visai Lietuvai.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.