Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Meras prisijungė prie akcijos „Gimiau nerūkantis"

   Savivaldybės meras Andrius Bautronis, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė, specialistai prisijungė prie jau 18 kartą visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Gimiau nerūkantis". Jos tikslas – apsaugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo sveikatai itin žalingo įpročio – tabako vartojimo.

    Dieną džiugiai pradėjome lankydamiesi VšĮ Raseinių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje, kur sveikinome Pasaulinę dieną be tabako (gegužės 31-ąją) bei šiek tiek vėliau – birželio pradžioje, kuomet minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną, gimusius mažylius ir jų tėvelius. Naujagimiams padovanoti marškinėliai su užrašu „Gimiau nerūkanti/is", o jų tėveliams – gėlės ir pirmasis mažylio diplomas.

   Savivaldybės meras A.Bautronis ir Visuomenės sveikatos biuro direktorė A.Montvydienė laimingoms šeimoms linkėjo stiprios sveikatos, kad kiekviena diena būtų kupina malonių įspūdžių ir džiaugsmingų akimirkų, o mažiesiems – būti apsuptiems mylinčių ir juos saugančių žmonių.

   Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija nuolat primena, kad rūkymo sukeltos ligos kasmet kainuoja daug gyvybių. Dėl šios priežasties akcijos iniciatoriai, matydami vis labiau plintantį rūkymą, siekia informuoti visuomenę ir paraginti saugoti savo vaikų sveikatą. Būkime atsakingi ir saugokime save bei savo mažuosius!

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.