Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Mokytojai pasveikinti jų profesijos dienos proga

   Rajono pedagogai Tarptautinę mokytojų dieną paminėjo Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje.

  Jau šventės pradžioje pakilia nuotaika visus uždegė grupė „The Voiceless“. Po jos programos Savivaldybės meras Andrius Bautronis pasveikino mokytojus jų profesijos dienos proga vaizdo įraše iš ekrano, nes buvo išvykęs į komandiruotę ir negalėjo dalyvauti renginyje. Tradicines mero padėkas net 32 rajono mokytojams, šiemet pasiekusiems geriausių rezultatų, įteikė vicemeras Kęstutis Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausieji specialistas Asta Pagarauskaitė, Danutė Vizbarienė ir Jonas Tamošaitis.

   Gražius žodžius pedagogams skyrė ir Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, įteikęs padėkas su savo padėjėjais Skaidrute Žuvelaitiene ir Algimantu Mieliniu keturiems pedagogams, taip pat Seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos Janina Jasiulienė ir Vaida Trumpiūtė.

   Buvo pasveikintas ir Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojas Arnas Zmitra. Šiemet tapusiam švietimo reformos pradininkės, mokslininkės Meilės Lukšienės premijos laureatui mero pavaduotojas K. Užemeckas įteikė rožių puokštę.

        

     

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.