Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Įgyvendintas dar vienas projektas

   Šiais metais Gylių mokyklos–daugiafunkcio centro darželio grupėje buvo sėkmingai parengtas ir įgyvendintas sveikatingumo projektas „Aš judu ir tu judi, augam žvalūs ir sveiki”. Projekto tikslas – formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokykloje.

  Parengtas projektas dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos 2019 m. sveikatos projektų, finansuojamų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, skelbtame konkurse ir laimėjo finansavimą.

   Organizuojant pagal projektą planuotus ir spontaniškai inicijuotus renginius, padėjome įstaigos ugdytiniams ir jų tėvams suprasti, kaip saugoti ir stiprinti savo sveikatą, siekėme išsikeltų projekto uždavinių ir manome, kad projektas padėjo įvairiapusiškiau ir patraukliau skleisti žinią apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

   Projekto metu organizuotos įvairios veiklos – mankštos, akcija, sportinės pramogos, sveikatingumo renginiai – sudarė puikias sąlygas ikimokyklinėje grupėje kurti saugią ir sveiką, vaikų poreikius atitinkančią ugdymosi aplinką.

   Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Vyšniauskienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.