Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos atstovai Briuselyje

   Ši gimnazija aktyviai dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, todėl jau antrus metus jos atstovai kviečiami į Briuselį.

   Balandžio 28-29 d. II gimnazijos klasės mokinė Monika Janušaitė kartu su ją lydėjusia mokytoja Milda Urniežiene dalyvavo Europos jaunimo savaitėje. Šio renginio tema „Demokratija ir aš“ ketinta jaunuolius paskatinti balsuoti rinkimuose į Europos Parlamentą bei aktyviai dalyvauti politikoje ir europinėse iniciatyvose.

   Pirmąją dieną atidarymo renginyje pasirodė jaunieji artistai. Vėliau dviračių žygio metu aplink Briuselį gidas papasakojo apie projektus, kuriuos įgyvendinti padeda Europos Sąjunga. Kitą dieną atvirose sesijose jaunimas diskutavo, kodėl reikia balsuoti, taip pat dalinosi idėjomis, kaip paskatinti žmones balsuoti.

   Vėliau į jaunimo rūpimus klausimus atsakė Europos komisaras švietimui, kultūrai ir sportui Tiboras Navracsicsas. Taip pat dalyvauta paskaitoje apie Erasmus programos galimybes ir ateities perspektyvas, sužinota apie Europos solidarumo korpusą, suteikiantį jaunimui galimybių savanoriauti bei atlikti praktiką. Laisvu laiku tarp sesijų dalyviai aplankė įvairių organizacijų stendus, sužinojo apie dar negirdėtus projektus bei apžiūrėjo įžymias miesto vietas.

   Už šią puikią galimybę dėkojame projekto organizatoriams ir gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei.

   II gimnazijos klasės mokinė Monika Janušaitė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.