Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Lankėsi Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas

   Vasario 15 d. Savivaldybėje viešėjo Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius ir susitiko su Savivaldybės meru Algirdu Griciumi. Dalyvaujant mero pavaduotojai Gitanai Rašimienei, administracijos direktoriui Remigijui Ačui ir jo pavaduotojui Dariui Ulickui, vyko diskusija aktualiais šalies ekonomikos politikos klausimais. Savivaldybės meras išsakė nuomonę, jog šiuo metu šalyje formuojama politika orientuota į didžiųjų Lietuvos miestų plėtrą, nusigręžiant nuo kaimiškų rajonų. Kaip teigė meras, šiandieniniai įstatymai ir rengiami jų projektai palankūs stambiesiems šalies monopolininkams, o rajonuose veikiančioms nedidelėms įmonėms nepaliekama galimybių net išgyventi.

   Mero nuomone, įstatymų leidėjai turėtų atsigręžti į regionus ir kurti įstatyminę bazę, palankią smulkiam ir vidutiniam verslui, sukuriant sąlygas ekonominiam vystymuisi ir plėtrai rajonuose.
   Po susitikimo su meru Seimo narys susitiko su Savivaldybės administracijos darbuotojais, įmonių vadovais.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.