Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. rugpjūčio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7770789
Šiandien: 1268
Dabar: 94
Prenumerata
Tarybos nariai

 

 

Pavardė, vardas

Telefonas

El. paštas

Kandidatų sąrašo pavadinimas

Įgaliojimai
pripažinti

Babonienė Ona

 

ona.baboniene@raseiniai.lt   

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Bartkus Ričardas

 

ricardas.bartkus@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Bautronis Andrius

 8 630  34 516

andrius.bautronis@raseiniai.lt     

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

2015-03-22

Bielskis Linas

 

linas.bielskis@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Galubauskas Gediminas Kazys

 

gediminas.galubauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Gricius Algirdas (MERAS)

 

algirdas.gricius@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Jacikas Valdemaras

 

valdemaras.jacikas@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Juška Edgaras

 

edgaras.juska@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Tavo Raseiniai“

2015-03-22

Karabinas Vidmantas

 

vidmantas.karabinas@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2015-03-22

Kaupaitienė Diana

 

diana.kaupaitiene@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Kenstavičius Česlovas

 

ceslovas.kenstavicius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Kilčauskas Antanas

 

antanas.kilcauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Kunickas Rosvaldas

 

rosvaldas.kunickas@raseiniai.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2015-03-22

Kuzmarskis Vaidas

 

vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Kveselienė Genovaitė

 

genovaite.kveseliene@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-04-02

Matelis Saulius

 

saulius.matelis@raseiniai.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2015-03-22

Nacius Steponas

 

steponas.nacius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Radčenko Aldona Ona

 

aldona.radcenko@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2015-03-22

Rašimienė Gitana

 

gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Rimkienė Aurelija

 

aurelija.rimkiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Skamarakas Matas

8 610  41 852

matas.skamarakas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-04-02

Vaičius Sigitas

 

sigitas.vaicius@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

2015-03-22

Vazgys Jonas

 

jonas.vazgys@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Vežbavičius Petras

 

petras.vezbavicius@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2017-03-09

Zubiela Romaldas

 

romaldas.zubiela@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

 

 


Informacija atnaujinta: 2017-03-13 12:53:38
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.