Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugpjūčio 25 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Ramonų kaimo bendruomenės projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ šeimos stovykla

  Liepos 15-19 d. Ramonų kaimo bendruomenėje, vykdant projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“, vyko 5 dienų „Šeimos stovykla“ 15-ai įvairaus amžiaus ir socialinių grupių dalyvių.

   Stovykla veikė nuo 10 iki 18 val. Kasdien iki pietų mokėmės dekupažo ant stiklo ir popieriaus meno, vaškinių žvakių liejimo amato, o po pietų iki stovyklos darbo pabaigos buvo mokomasi sveikos gyvensenos, augalų ir gyvūnų pažinimo, rinkome įvairias žoleles ir mokėmės atskirti, kurios jų turi vaistinių savybių.

  Vykome ir prie Dubysos upės, kur pakrantėse gausu įvairios augmenijos, apsilankėme Lyduvėnų liaudies muziejuje, Kunickų turistinėje sodyboje, kurioje be muziejaus eksponatų gausu ir įvairių gyvūnų (avių, ožkų, poni arkliukų). Stovyklą organizavo socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė ir užimtumo specialistė Dalytė Raudonienė. Joms nuoširdžiai talkino patys vyriausi stovyklos dalyviai: Danutė Jurkienė, Jonas Termenas, Zofija Umantaitė, Jurgita Andrikienė, Pranas Masiliūnas. Stovyklos dalyviai iš projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ lėšų buvo aprūpinti mokymo priemonėmis, dienos maitinimu.

 Labai smagiai ir draugiškai prabėgo savaitė. Prisigaminome vaškinių žvakių, paveikslėlių, gėlyčių, juos padovanojome Ramonų kaimo bendruomenei, kad panaudotų kaip dovanėles pristatant projektą.

   Projekto vadovė Dalytė Raudonienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.