Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Girkalnyje – projekto partneriai iš užsienio

   Auganti ir į mokyklą ateinanti jaunoji karta reikalauja vis daugiau naujovių, inovatyvių dėstymo metodų, įdomesnės veiklos, susijusios su informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT).

   Girkalnio pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai pasirengę nuolat mokytis, visą laiką išlikti naudingi ir įdomūs savo mokiniams, gerai orientuotis besikeičiančioje visuomenėje. Mokykloje vykdomas Erasmus + programos mokyklų mainų partnerysčių projektas „Digi Schools“, skirtas efektyviai įtraukti skaitmenines technologijas į ugdymo procesą. Šiuo metu Girkalnio pagrindinėje mokykloje vieši projekto partneriai iš Luneno (Vokietija), Viterbo (Italija), Česke Budejovice (Čekija) ir Karamano (Turkija) miestų. Jų vizito tikslas – plėtoti praktinį web2,0 įrankių panaudojimą ugdymo procese.

   Susitikęs su svečiais Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis palinkėjo jiems sėkmingai įvykdyti projekto programą, tobulinti ir plėsti įgūdžius dirbant su skaitmeniniais įrenginiais, o laisvalaikiu susipažinti su Raseinių kraštu. Sėkmingo darbo, naujos patirties svečiams palinkėjo ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė.

   Vizito metu mokiniai lankosi pamokose, mokytojams buvo organizuotas seminaras „Efektyvus web2,0 įrankių panaudojimas ugdyme“ bei darbo sesija. Girkalnyje vieši net 33 svečiai, iš kurių – 25 mokiniai. Dauguma jų gyvena Girkalnio mokinių tėvų šeimose. Jos suteikia ne tik nakvynę, bet po pamokų organizuoja turiningą laisvalaikį, supažindina su Raseiniais ir kitomis žymiausiomis Lietuvos vietomis.

  

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.