Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. kovo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7380886
Šiandien: 1913
Dabar: 183
Prenumerata
Naujienos
Savivaldybė Aplinkos ministerijos sumanymams nepritaria

   Šių metų sausį aplinkos ministras Kęstutis Navickas Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai ir valstybinių parkų ir rezervatų direkcijoms išplatino viešą pranešimą dėl planuojamų permainų saugomų teritorijų sistemoje, prašydamas teikti pasiūlymus dėl šios sistemos tobulinimo. Aplinkos ministerija visus suinteresuotus asmenis pakvietė aktyviai diskutuoti ir siūlyti, kaip saugomų teritorijų valdymo srityje sukurti naują, efektyviai veikiančią struktūrą.

   Aptarti šį klausimą Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė susitiko su Dubysos regioninio parko direktoriumi Vygantu Kilčausku, Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju Armandu Mockumi, vyresniąja specialiste ekologijai Vilma Kundrotiene.
   V. Kilčauskas pabrėžė, kad ministerijos sumanymas panaikinti saugomų teritorijų direkcijas arba reorganizuoti sujungiant po kelias turėtų neigiamų pasekmių įgyvendinant gamtos apsaugos ir tvarkymo uždavinius. Tam pritarė ir Savivaldybės administracijos atsakingieji specialistai bei mero pavaduotoja. Nutarta Aplinkos ministerijai pateikti raštą išdėstant nuostatą, jog Savivaldybė siūlo palikti regioninių parkų direkcijas savarankiškais juridiniais asmenimis ir nepritaria gamtinių rezervatų, saugomų teritorijų direkcijų sujungimui ar jų centralizavimui vykdymą perkeliant į Valstybinę saugomų teritorijų tarnybą.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.