Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Etikos komisija svarstė Tarybos narių lankomumą

   Vasario 15 d. vyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis. Komisija analizavo Raseinių rajono savivaldybės tarybos narių lankomumą Raseinių rajono savivaldybės 2017-2019 m. Strateginio veiklos plano programų projektų svarstymo, Tarybos ir Komitetų posėdžiuose. Dalis Tarybos narių praleidinėja posėdžius apie tai neinformavę ir galimai neturėdami tam svarių priežasčių, todėl komisija nutarė priminti Tarybos nariams būtinybę iš anksto informuoti apie nedalyvavimą, nurodant priežastis. Komisija taip pat aptarė kitus einamuosius klausimus, pasidalijo mintimis, kad kai kurie Tarybos nariai posėdžių metu elgiasi neetiškai, replikuodami nukrypsta į asmeniškumus, pasitaiko ir patyčių apraiškų, kitus asmenis žeminančių replikų. Komisijos nariai nutarė apie tai informuoti Tarybos narius, taip pat nutarta paruošti Etikos komisijos veiklos ataskaitą.

   Posėdžiui pirmininkavo rajono Savivaldybės tarybos narys Matas Skamarakas, dalyvavo komisijos nariai: rajono Savivaldybės tarybos nariai Genovaitė Kveselienė, Aldona Ona Radčenko, Česlovas Kenstavičius, bendruomenės atstovai Gintautas Grigalis ir Daina Sutkevičienė.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.