Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. kovo 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8337473
Šiandien: 1890
Dabar: 99
Prenumerata

 
 
Naujienos
www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

   Naudotis epaslaugos.lt yra lengva, visa reikalinga informacija išdėstyta logiškai ir suprantamai. Ją rasi intuityviai. O jei visgi prireiks pagalbos – gausi ją itin operatyviai.
   E. paslaugos – saugios tau. Visi tavo duomenys yra apsaugoti aukščiausiu lygiu. Prie savo paskyros gali prisijungti tik tu. O e. paslaugų gavimui reikalingus duomenis institucijos tvarko laikydamosi griežtų asmens duomenų apsaugos reikalavimų. Ir tai ne viskas. Epaslaugos.lt tiesiogiai bendradarbiauja su e. paslaugų tiekėjais. Todėl bet kada gali peržiūrėti užsakytų e. paslaugų eigą, tiesiogiai apmokėti už e. paslaugas ir gauti jų rezultatą niekur nevykdamas.

   Turi idėjų, pasiūlymų, komentarų – rašyk savivaldybe@raseiniai.lt

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Tai ko tau reikia! JUNKIS!Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.