Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 5 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Išvykoje į Lazdijus – pasidalinta patirtimi apie hipodromo veiklą

   Birželio 25 d. Raseinių rajono savivaldybės delegacija – meras Andrius Bautronis, tarybos nariai Dovilė Lukminaitė, Jonas Vazgys, Alfredas Bardauskas, Strateginio planavimo ir teritorijų skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė ir Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Robertas Pareigis lankėsi Lazdijuose. Vizito tikslas - pasidalinti savo patirtimi ir pasisemti žinių iš Lazdijų rajono savivaldybės, kuri priėmė svarbius sprendimus, siekdama atkurti ir įveiklinti Lazdijų hipodromą.

   Susitikimas prasidėjo Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje, kur buvo maloniai pasitikta mūsų delegacija. Vaizdingai ir įtaigiai Lazdijų turizmo informacinio centro direktorius Mantas Sabaliauskas pristatė Lazdijų krašto istoriją, žymiausias lankytinas vietas ir objektus. Po pristatymo pereita prie pagrindinio, abejus rajonus jungiančio klausimo - hipodromo įveiklinimo.

   Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė kartu su savo komanda pristatė Lazdijų hipodromo viziją ir įvardijo pagrindinius sunkumus, su kuriais tenka susidurti. Šiuo metu Lazdijų hipodromas yra išnuomotas Lazdijų žirgininkų klubui. Lazdijų rajono savivaldybė džiaugiasi radusi tinkamą hipodromo šeimininką, kuris sieks pritaikyti turimą infrastruktūrą įvairioms veiklos vykdyti, tarp kurių – mokinių neformaliojo švietimo užsiėmimai, renginių organizavimas ir kt.

   Vykstant diskusijai, meras Andrius Bautronis apie Raseinių hipodromą kalbėjo: „Šio objekto potencialas yra išties didelis, turint omenyje tai, kad jis - vienintelis Baltijos šalyse, tinkantis organizuoti lygiąsias žirgų lenktynes. Atsižvelgdami į strateginę hipodromo reikšmę, sieksime kuo efektyviau jį pritaikyti įvairioms veikloms vykdyti.“

   Galiausiai, aplankius Buktos kaime įsikūrusį Lazdijų hipodromą, savivaldybių vadovai išreiškė norą stiprinti bendradarbiavimą ne tik hipodromo, bet ir kitais rajonams svarbiais klausimais.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.