Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gruodžio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Nariai

 

Raseinių miesto vietos veiklos grupės pirmininkė Jurgita Gerčienė
El. p.
jurgita.austeja@gmail.com, mob. 8 678  39 070
 

 
 Raseinių miesto vietos veiklos grupės nariai
 
  

Nr. Pavadinimas Atstovas El. paštas Tel. 
1 Savivaldybė
     
2 UAB „Tikas“
Jūratė Vaitkienė tikasuab@gmail.com 8 656  42 454
3 UAB „Izora“
Edmundas Čėsna director@izora.lt 8 698  21 586
4 UAB „Rasetra"
Mantas Matusevičius rasetra@takas.lt 8 652  26 395
5 Sporto klubas „Žygis"
Audrius Vaitkus audrius.vaitkus@takas.lt 8 656  42 455
6 Raseinių krizių centras
Asta Montvydienė asta.montvydiene@gmail.com 8 657  87 475
7 Raseinių rajono imtynių sporto klubas Lūšis Jurgita Gerčienė jurgita.austėja@gmail.com 8 678  39 070
8 Asociacija Raseinių liberalus jaunimas Arnas Zmitra arnaszmitra@gmail.com  
9 Raseinių menininkų bendrija Pegasas Vytautas Bulotas vytas.bulotas@gmail.com  
10 Neringos šokių studija
Neringa Šlopšnienė neringa.slopsniene@gmail.com  
11 Remigijaus Ačo labdaros ir paramos fondas Birutė Venclovienė aciene.vida@gmail.com   jurate.garliauskiene@gmail.com  
12 Kalnų kvartalo bendruomenė
Veronika Čirvinskienė veronika@raseiniai.lt  
13 Sporto klubas
Senasis žemaitis
Valdas Karabinas valdask@hotmail.com  
14 UAB Tėjula
Reda Račienė redastonai@gmail.com  
15 UAB Rasmedis
Jurgita Navickienė rasmedis@gmail.com  
16 UAB RSB
Jonas Zėringis rsb.raseiniai@gmail.com  
17 IĮ Violetos Gailienės valgykla
Vijoleta Gailienė valgykla@gmail.com  
18 UAB Autoserpantinas
Saulius Stankevičius autoserp@takas.lt  
19 UAB Žerminalis
Eugenijus Matusevičius rasetra@takas.lt  
20 UAB Šakyna
Rimvidas Batavičius uabsakyna@gmail.com  
21 UAB Raseinių autotransportas
Benas Matusevičius rasetra@takas.lt  
22 Rasos Sendrauskienės IĮ Alio, Raseiniai Paulius Sendrauskas p.sendrauskas@gmail.com  
23 UAB Raivila
Daiva Bakšienė daivab@servira.lt  
24 UAB „Ajus" Romualdas Dubinskas keliauk@super.lt   

 


Informacija atnaujinta: 2018-11-07 12:50:45
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.