Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Meras teikia veiklos ataskaitą visuomenei

   Pagal įstatymą savivaldybės meras kartą per metus turi pateikti visuomenei ataskaitą. Gegužės mėnesį Taryba patvirtino mero Algirdo Griciaus 2017 m. veiklos ataskaitą, o birželio 11-28 dienomis jis lankysis seniūnijose ir pristatys ataskaitą gyventojams. Kelionę per seniūnijas Savivaldybės vadovas pradėjo birželio 11 d.: kartu su savo komanda – vicemere Gitana Rašimiene ir patarėja Vaida Tunaitiene - ataskaitą pateikė Kalnujų seniūnijos gyventojams. Meras akcentavo, kad darbas 2017-aisiais nebuvo lengvas: strigo tam tikrų projektų įgyvendinimas, o tuometis administracijos direktorius nebuvo linkęs derinti savo veiksmų nei su meru, nei su Tarybos nariais. Nepaisant to, darbai rajone vyko: buvo asfaltuojamos gatvės, renovuojami daugiabučiai namai ir tvarkomi jų kiemai, remontuojamos įstaigos, gerinama jų materialinė bazė ir t. t. O šiemet pradedama daug naujų projektų, tęsiami pernai pradėti darbai.

   Apie savo kuruojamas sritis – švietimą, kultūrą, socialinis reikalus, kaimų bendruomenes – papasakojo vicemerė Gitana Rašimienė, o maždaug prieš mėnesį mero patarėjos pareigas pradėjusi eiti Vaida Tunaitienė informavo, kad ji kuruoja Socialinių paslaugų centro, Socialinės paramos skyriaus, Vaiko teisių apsaugos tarnybos ir jaunimo reiklaus, tad šiais klausimais gyventojai gali kreiptis į ją.

   Savivaldybės vadovams pristačius 2017 m. veiklos ataskaitą, gyventojai teikė klausimus, diskutavo. Žmonės daugiau domėjosi ateities perspektyvomis: viešųjų erdvių ir pastatų atnaujinimo projektais, kada bus išasfaltuota viena ar kita gatvė, kada pagaliau pradės veikti suženklintų atliekų konteinerių apskaita ir pan. Meras ir vicemerė atsakė į klausimus ir pabrėžė, kad ne visais atvejais įmanoma padėti – daugelis dalykų priklauso nuo Vyriausybės nutarimų, Seime priimtų įstatymų, kuriems pakeisti savivaldybės neturi galių. Savivaldybės vadovai priminė, kad jų durys atviros – visuomet gali kreiptis su savo problemomis – jei leis galimybės ir įstatymai, vadovai tikrai pagelbės.

   Į susitikimus atėjusiems seniūnijos gyventojams buvo išdalinta spausdinta Savivaldybės 2017 m. veikos ataskaita, kurioje pateikti duomenys apie Savivaldybės tarybos darbą, rajono biudžetą, strateginį planavimą, vietinį ir žemės ūkį, investicijas, teritorijų planavimą, socialinius reikalus, švietimą, kultūrą, sveikatos priežiūrą ir kt.

   Savivaldybės 2017 m. veikos ataskaitos leidinys »»»

   Kartu su mero komanda į susitikimą su gyventojais atvykęs Raseinių vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ pirmininkas Vincas Blinstrubas supažindino su kvietimu teikti vietos projektų paraiškas Nr. 2 (daugiau informacijos čia:  http://raseiniuvvg.lt/vietos-projektai-2016-2023-m/informacija-pareiskejams/kvietimas-teikti-vietos-projektu-paraiskas-nr-2/ ).

    Birželio 13 d., trečiadienį, Savivaldybės meras ataskaitą pristatys Nemakščių seniūnijos gyventojams.

   Savivaldybės mero ataskaitos grafikas seniūnijose »»»

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.