Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 14 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Pagojukų seniūnijos bendruomenių rudens šventė

   Pagojukų seniūnijoje jau daug metų gyvuoja tradicija visoms seniūnijos bendruomenėms susirinkti ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, pasididžiuoti užaugintu ir nurinktu derliumi. Šiais metais šventė vyko svetingoje Skirmantiškės kaimo bendruomenėje. Visos penkios Pagojukų seniūnijos bendruomenės atvežė gausybę gėrybių, kurias patys užaugino. Šventės neaplenkė ir svečiai: LR Seimo narė Vida Ačienė, Raseinių savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Raseinių savivaldybės tarybos narys Jonas Vazgys, Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė.

   Po seniūno Antano Valantino ir svečių išsakytų sveikinimo žodžių susirinkę šventės dalyviai klausėsi Raseinių rajono kultūros centro Gėluvoje moterų vokalinio ansamblio „Gėluvos gaida“ atliekamų dainų.

   Kaip kasmet taip ir šiais metais buvo apdovanoti gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkai, tik šiais metais sveikinome vyriausius bendruomenių narius, kurie savo darbštumu ir grožio puoselėjimu yra išskirtinis pavyzdys ne vienai jaunai šeimai: Janiną Zeliovienę, Eleną Ir Bronislovą Stoškius, Jadvygą Andrikienę, Nataliją Meškauskienę.

   Taip pat buvo pasveikintos jubiliatės: Skirmantiškės seniūnaitijos seniūnaitė Kristina Teišerskienė ir Akstinų kaimo bendruomenės pirmininkė Zita Baltrušaitienė. Padėkos dovanos įteiktos bendruomenių pirmininkams, pasveikinti šventės metu koncertavę kolektyvai: RRKC Gėluvoje moterų vokalinis ansamblis „Gėluvos gaida“ ir jo vadovė Rita Andriuškevičienė, RRKC Kaulakiuose mėgėjų meno kolektyvai ir jų vadovas Valdas Paulauskas ir RRKC Kaulakiuose vokalinė instrumentinė grupė „Retro“ir vadovas Kęstutis Klikna.

   Už tai, kad vaišių stalas buvo gausus ir kad galėjome suktis šokio ratelyje skambant grupės „Retro“ atliekamai muzikai, dėkojame Raseinių rajono savivaldybei (skiriančiai lėšas kultūrinių renginių organizavimui) bei visoms Pagojukų seniūnijos bendruomenėms.

   Iki susitikimo kitais metais Akstinų kaimo bendruomenėje.

 

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.