Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026698
Šiandien: 4390
Dabar: 68
Prenumerata
Naujienos
Akacijų gatvės gyventojai šaukiasi pagalbos

   Į Savivaldybės vadovus kreipėsi Norgėlų kaimo (Raseinių sen.) Akacijų gatvės gyventojai, kurie bėdojo dėl prastos gatvės būklės. Per pavasario polaidžius ar po gausesnio lietaus neasfaltuotas likęs gatvės galas piktina gyventojus duobėse telkšančiomis balomis ir sunkiai pravažiuojamais purvynais. Kaip pasakoja gyventojai, žvyruota gatvės atkarpa niekada nedžiugino, tačiau jos būklė labai suprastėjo po to, kai prieš porą metų buvo vykdomi vandentakos darbai – trasas tiesę darbininkai deramai nesuformavo kelkraščių, nepasirūpino grioviais šalikelėse, kad vanduo nuo važiuojamosios dalies galėtų nutekėti.

   Apžiūrėti gatvės buvo nuvykęs Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis su Raseinių seniūnijos seniūnu Rolandu Klusu ir įsitikino, kad gatvės būklė prasta. Seniūnas tvirtino, jog kasmet gatvė greideriu lyginama, pažvyruojama, tačiau akivaizdu, kad tai negelbsti.
   Akacijų gatvės gyventojai su šia bėda buvo atvykę pas Savivaldybės mero pavaduotoją Gitaną Rašimienę ir visi kartu, su administracijos specialistais, UAB „Raseinių vandenys“ atstovais tarėsi, kaip išspręsti problemą.
   UAB „Raseinių vandenys“ kreipsis į vandentvarkos projekto darbus vykdžiusią įmonę, kad ši ištaisytų paliktą darbų broką. Kelkraščius reikia sutvarkyti, o gatvę palyginti, atvežti daugiau žvyro, kad šalikelės būtų žemiau važiuojamosios dalies ir ant gatvės nesikauptų vanduo.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.