Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8476425
Šiandien: 759
Dabar: 59
Prenumerata

 
 
Naujienos
Ar būtina kviesti „24 valandas“?

   Vakar Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresn. specialistė ekologijai Vilma Kundrotienė sulaukė netikėtų svečių iš LNK televizijos laidos „24 valandos“. Pasak laidos reporterio Žilvino, į televiziją kreipėsi Ariogalos seniūnijos Tauralaukio kaimo gyventojai, nebegalėdami apsikęsti benamio šuns draugijos. Liūdniausia, kad šunelis ne šiaip iš kažkur priklydo, o buvo tiesiog paliktas likimo valiai kaimynystėje gyvenusios moters, kuri gyventi išvyko į Kėdainių rajoną. Tauralaukiškiai jau prieš pusmetį kreipėsi ir į seniūniją, ir į Veterinarijos tarnybą, ir į vietos žiniasklaidą, tačiau visi tik važiavo, fotografavo, bet problemos taip ir neišsprendė. „24 valandos“ šuneliu šiandien pasirūpino ir jis jau pakeliui į naujus namus.

   Savivaldybės ekologei ši situacija nebuvo žinoma, nes į ją niekas šiuo klausimu nesikreipė. V. Kundrotienė laidos reporteriams pakomentavo, kad gyvūnų globos namų rajone kol kas nėra, tačiau jau parengta visa reikalinga dokumentacija, gautas statybos leidimas statyti gyvūnų globos namus Šienlaukio kaime, jau atlikti ir parengiamieji infrastruktūros tvarkybos darbai. Nepaisant to, beglobių gyvūnų problemos rajone sprendžiamos ir dabar – jei gyvūnas tikrai beglobis, Savivaldybė kreipiasi į Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“, kuri pasirūpina į bėdą papuolusiu keturkoju.

   Tačiau ekologė pataria prieš kreipiantis į Savivaldybę įsitikinti, kad gyvūnas tikrai yra beglobis – apie klajojantį keturkojį paskelbti vietinėje spaudoje, socialiniuose tinkluose, paklausinėti kaimynų, pranešti seniūnui, nes palyginti dažnai gyvūnai tiesiog pasiklysta, o šeimininkai jų ieško.

   Jei minėtosios priemonės nesuveikia ir šeimininkai neatsiliepia, prašome kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresniąją specialistę ekologijai Vilmą Kundrotienę tel. (8 428) 79 556, el. p. vilma.kundrotiene@raseiniai.lt.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.