Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gruodžio 12 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8090247
Šiandien: 2432
Dabar: 22
Prenumerata
Naujienos
Padėkos popietė Blinstrubiškių socialinės globos namuose

   Penktadienį Blinstrubiškių socialinės globos namai darbuotojams surengė jaukią, kalėdine dvasia alsuojančią padėkos popietę „Ačiū, kas esi...“. Pilną salę susirinkusių darbuotojų ir svečių pasveikino socialinės globos namų direktorė Rasa Šebelskienė ir jos pavaduotojas Petras Vežbavičius. Šiltus padėkos žodžius slaugytojams, socialiniams ir kt. darbuotojams tarė šventiniame renginyje dalyvavęs Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Albertas Stanulis, Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, rajono Tarybos nariai Aldona Ona Radčenko ir Vidmantas Karabinas. „Ačiū, kad esate“, - daugybę kartų nuskambėjo padėkos žodžiai žmonėms, kasdien savo rūpesčiu, globa ir meile apgobiantiems įstaigos gyventojus, kuriems daugeliu atvejų šie namai – paskutinė gyvenimo stotelė.

   Socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams, slaugytojams ir jų padėjėjams bei kitiems darbuotojams skirtos padėkos dovanėlės ir gėlės, kurias įteikti talkino Savivaldybės meras su pavaduotoja, Tarybos nariai, parapijos klebonas.

 

   

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.