Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. kovo 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Dėl karantino keičiasi pensijų ir kitų išmokų gavėjų aptarnavimo tvarka

   Raseinių rajono savivaldybė praneša gyventojams, kad atsižvelgdama į šalyje paskelbtą karantiną, AB Lietuvos paštas generalinė direktorė Asta Sungailienė informavo savivaldybes apie priimtą sprendimą neaptarnauti pensijų ir išmokų gavėjų jų gyvenamųjų namų patalpose. Nuspręsta pensijų ir kitų išmokų gavėjus aptarnauti prie jų namų ar butų durų, neįeinant į gyvenamąsias patalpas. Šis pokytis padės apsaugoti įmonės klientų bei darbuotojų sveikatą, kontroliuoti viruso COVID – 19 plitimą Lietuvoje.

   Raseinių rajono savivaldybė ragina visus gyventojus, kurių aplinkoje esama asmenų, gaunančių pensijas ar socialines išmokas, būti bendruomeniškus ir telefonu informuoti šiuos asmenis apie būsimus pokyčius. Taip pat raginame sekti visas naujienas Savivaldybės svetainėje bei socialinio tinklo Facebook paskyroje.

   Primename, kad laikydamiesi visų būtinųjų saugos priemonių, karantino laikotarpiu AB Lietuvos paštas darbuotojai ir toliau teiks visas būtinąsias paslaugas. Todėl bendrovės suteikiamų paslaugų kokybė nenukentės.

 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.