Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8537128
Šiandien: 263
Dabar: 66
Prenumerata

 
 
Naujienos
Vadovai pasveikino darbuotojus

   Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, šiandien Savivaldybės ir administracijos vadovai bei Tarybos narys Saulius Matelis pasveikino visus darbuotojus ir kiekvienam jų įteikė po neseniai išleistą spalvotą fotoalbumą „Raseiniai. Čia mūsų takai“, o moterims – ir po rožę šv. Valentino dienos proga.

   „Tegu šis fotoalbumas jums primena, kad dirbate mūsų savivaldybėje, gyvenate mūsų krašte ir mylite šį kraštą labiau negu kitus, kadangi čia auginate savo vaikus, prižiūrite tėvelius, dalijatės savo džiaugsmais ir skausmais“, – sveikindamas artėjančios didžios valstybės šventės proga kalbėjo meras Algirdas Gricius.
   „Linkiu, kad Vasario 16-osios prasmę suteiktų ne televizijos ekrane išgirsti, ne laikraščiuose perskaityti ir iškiliose kalbose pasakyti žodžiai. Tegul šios išskirtinės šventės prasmę suteikia tai, ką pajausite savo širdyse. Visiems linkiu, kad neliktų susvetimėjimo, kad gyventumėte, dirbtumėte, kurtumėte mylėdami vieni kitus ir kurdami Lietuvą“, – sakė mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.
   „Džiugu, kad mūsų kolektyvas yra gana jaunas, darbštus, energingas, jame susikūrė net šeimų. Neišleiskime meilės į gatvę – gerbkime ir mylėkime vieni kitus, tai padės ir mūsų darbuose“, – priminė, kad vasario 14-oji – šv. Valentino diena administracijos direktorius Remigijus Ačas.
   „Ne kiekviena karta turi galimybę švęsti savo valstybės 100-metį. Mums ši laimė tenka. Tuo didžiuokimės ir švęskime prasmingai“, – pabrėžė administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas.

 

     
     

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.