Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Ariogališkiai pasirinko jiems priimtiniausią alternatyvą

   Rugpjūčio 1 d. Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir administracija gavo Ariogalos miesto suinteresuotos visuomenės kreipimąsi dėl projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“.

   Jame rašoma: „Mes, suinteresuota visuomenės grupė, 2018-07-31 susirinkime atsiradus naujoms aplinkybėms, išanalizavome, apsvarstėme medžiagą ir nusprendėme, kad pakartotina apklausa suklaidintų gyventojus. Susirinkimo metu buvo paskelbtas kontrolinis balsavimas. Esantys salėje gyventojai balsų dauguma pasisakė už 1-ąją alternatyvą. Tai užfiksuota filmuotoje medžiagoje ir privalo būti užfiksuota susirinkimo protokole.

   Remiantis šiais faktais griežtai atsisakome, kad būtų pradėta vykdyti pakartotina gyventojų, kuriuos mes atstovaujame, apklausa. Yra surinkta virš 600 parašų, jie priimti ir užregistruoti Raseinių r. savivaldybėje ir yra pakankamas argumentas pirmos alternatyvos priėmimui. Gyventojai pasiryžę visiškai atsisakyti projekto, jei šie pagrįsti reikalavimai nebus įvykdyti“.

   Tačiau čia kai ką reikia patikslinti: parašai buvo renkami ne dėl parkelio išsaugojimo, o dėl sveikų medžių išsaugojimo. Per 600 parašų buvo surinkta birželio 18 d. kreipimesi į Savivaldybės merą ir Tarybos narius.

   Remiantis dendrologų ekspertizės, atliktos vadovaujantis Želdinių būklės ekspertizės tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2007 m. gruodžio 14 d. įsakymu Nr. 01-673, š. m. liepos 31 d. Ariogalos miesto gyventojams buvo pateiktos ir aptartos galimos 3 alternatyvos:

1. Kertamas medžių kiekis, nustatytas ekspertizės (15).

2. Kompromisas, suderinus su visuomene – iškertamas didesnis medžių kiekis, būtinas aikštės įrengimui (15 + 10).

3. Paliekama taip kaip buvo – neradus bendro sutarimo galimas finansavimo sutarties nutraukimas ir investicijų perkėlimas į kitą tikslinę teritoriją.

   Dėl galutinio sprendimo planuojama teikti jo projektą Savivaldybės tarybai, kurios posėdis numatytas rugpjūčio 21 d.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.