Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Paskutinis skambutis Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje

   Šiandien iš ryto Raseinių aikštėje skambėjo muzika, netilo jaunatviškas šurmulys – Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos abiturientai triukšmingai ir linksmai dalyvavo paskutinio skambučio šventėje. Šiemet šią gimnaziją baigs per 130 merginų ir vaikinų.

   „Labai džiaugiuosi, kad jūs jauni, entuziastingi, kupini ryžto ir atsakomybės žengiate į kitą gyvenimo ir veiklos etapą. Tačiau, kur bebūsite ir ką bestudijuosite, visuomet liksite savo gimto krašto – Raseinių rajono – ambasadoriais. Visiems jums noriu padėkoti, kad tiek ugdymo, tiek visuomeninėje, tiek kitose veiklose skyrėte daug laiko ir jėgų garsinti Raseinių miestą, rajoną, Lietuvą. Jūsų pastangų, darbų, jaunatviško ryžto ateityje reikės dar daugiau puoselėjant savo kraštą, todėl linkime visiems kuo geriausios kloties“, – sveikinimo žodį tarė gimnazistų plojimais sutiktas Savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Meras ir jo pavaduotojas Kęstutis Užemeckas įteikė padėkas aktyviausiems gimnazijos abiturientams už visuomeninę, projektinę, muzikinę, sportinę ir kitas veiklas.

   Renginyje taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus specialistai, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius, mokinių artimieji. Po to šventė persikėlė į gimnazijos vidinį kiemą. Pagal populiarių televizijos laidų pavadinimus buvo išradingai ir spalvingai perteikta tai, ko abiturientai išmoko ir ką patyrė siekdami mokslo žinių bei dalyvaudami įvairiose veiklose. Improvizuotų laidų dalyviais buvo ir gimnazijos direktorius Linas Dargevičius, ir Seimo narė Vida Ačienė, ir Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.

"Nepamirškite, kad pakilę į naujas aukštumas, teks iš jų ir nusileisti bei sutikti tuos pačius žmones, su kuriais šiandien kalbėjote. Nepamirškite ir mokyklos – į ją būtinai užsukite", – teigė vicemeras įteikęs abiturientams ir jų mokytojams šakotį.

Paskutinio skambučio šventės vyko ir kitose rajono gimnazijose. 

 
   

    

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.