Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Ilgaamžėms jubiliatėms – Savivaldybės vadovų sveikinimai

   Raseiniai – ilgaamžių miestas, čia gyvena ne vienas 100 metų slenkstį peržengęs senolis.

  Būtent šio garbingo amžiaus sulaukė Domicelė Jašinauskienė, kurią įspūdingo jubiliejaus proga pasveikino moters namuose apsilankę Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Artūras Milašauskas ir seniūno pavaduotoja Virginija Altakovienė. Jie taip pat perdavė mero Andriaus Bautronio, administracijos direktoriaus Edmundo Jonylos ir direktoriaus pavaduotojos Irmos Juknevičienės nuoširdžius sveikinimus, užrišo vardinę jubiliejinę juostą, įteikė gėlių puokštę, palinkėjo geros sveikatos.

   Vicemeras K.Užemeckas ir Raseinių miesto seniūnas bei jo pavaduotoja taip pat pasveikino ir įteikė Savivaldybės vadovų padėkas bei gėlių dar dviem raseiniškėms – 95-erių sulaukusiai Bronei Stanionienei bei 90-metį perkopusiai Zofijai Riabovai. Visos jubiliatės padėkojo Savivaldybės vadovams už joms skirtą dėmesį ir sveikinimus.

  

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.