Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 
Naujienos
Žvakutė ir malda tiems, kurių jau nebėra

   Vėlinės – rimties, dvasinio šventumo, susikaupimo ir atminimo metas. Šią dieną uždegti žvakutę ne tik ant savo artimojo, bet ir ant visų užmiršto kapo – sena mūsų krašto tradicija. Todėl ant kapų sužiba tūkstančiai žvakučių. Kapinės pasipuošia įvairiaspalviais gėlių žiedais.

   Spalio paskutinėmis dienomis užimtumo specialistės ir socialinės globos gyventojai kartu su Gylių mokyklos – daugiafunkcio centro 5-10 klasių mokiniais sutvarkė kapines.

   Uždegti 840 žvakučių kvietėme Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinius, kad neliktų tamsu ir tuščia ten, kur atgulė Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojai. Uždegę žvakutes visi kartu sukalbėjome maldas už mirusiuosius.

   Džiugu, kad mūsų krašte atsiranda patriotiškų, pilietiškų mokyklų, kurios savo darbais, suburia būrį jaunų žmonių, gebančių puoselėti deramą pagarbą mirusiems.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.