Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203588
Šiandien: 3389
Dabar: 69
Prenumerata
Naujienos
Ikimokyklinio ugdymo bendruomenių telkimas bendrai kūrybinei veiklai Girkalnio darželio iniciatyva

Raktas į kūrybingumą - tai noras kažką bandyti, rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus.

Shakti Gawain 

   Siekiant plėtoti šiltus abipusius santykius, įtraukiant tėvus ir socialinius partnerius į darželio gyvenimą, nuo 2016 m. rugsėjo mėn. darželyje vykdome kūrybinių darbų projektą ,,Metų laikų gėlė“. Idėja pagrįsta tuo, kad Lietuvos pažangos strategijoje „Lietuva 2030“ yra akcentuojama Lietuvos vizija – tai šalis, kurioje skatinamas žmonių kūrybiškumas, saviraiška ir kurios gerovę kuria atsakingi ir atviri žmonės. O 2016-2017 m. m. viena iš prioritetinių veiklos sričių – vaiko individuali pažanga. Mes džiaugiamės, kai pavyksta surasti bendrą kalbą su šeima, kad pedagogų ir tėvų bendradarbiavimas padeda siekti bendro tikslo. Tik tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba grįstu bendradarbiavimu šeima ir ikimokyklinė įstaiga vykdydami bendras veiklas gali laiduoti sėkmingą vaiko asmenybės formavimąsi.

   Viena iš tokių bendrų veiklų - parodos „Ledinė sniego gėlė“ organizavimas, mūsų darželyje pradėta įgyvendinti dar 2016 m. gruodžio mėn. Pradžioje joje buvo pakviesti dalyvauti ne tik darželio darbuotojai, bet ir tėveliai, seneliai, socialiniai partneriai. Malonu, kad sulaukėme labai gausaus dalyvių būrelio. Puokštes gamino ir pristatė parodai net 38 darželio bendruomenės dalyviai. Džiugu ir tai, kad darbelių parodą eksponavome ne tik savo įstaigoje, bet ir socialinių partnerių - Raseinių r. Girkalnio seniūnijos ir Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos - patalpose.

   O dar džiugesnė šios parodos sėkmės dalis yra ta, kad ji išaugo į respublikinę parodą. Labai smagu, kad į kvietimą dalyvauti atsiliepė 33 Lietuvos miestų ir rajonų 136 įstaigų pedagogės, kurios ne tik pačios kūrė ir siuntė puokščių nuotraukas, bet aktyviai telkė bendram tikslui ir savo darželių ugdytinių tėvelius ir socialinius partnerius. Iš viso darbus parodai pristatė - 669 dalyviai! Parodos nuotraukas galite pamatyti mūsų internetiniame puslapyje: http://girkalniod.weebly.com

   Labai džiaugiamės, kad mūsų projektas sulaukė didžiulio dėmesio, kad iš mažų dalykų, susitelkiant ir įdedant bendras pastangas, sukuriami dideli, mieli ir taip reikalingi įstaigai dalykai.

 

 

Projekto iniciatorės ir koordinatorės direktorė Indrė Matevičienė ir vyresnioji auklėtoja Kristina Vilkaitienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.