Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8476425
Šiandien: 759
Dabar: 59
Prenumerata

 
 
Naujienos
Gruodis Biliūnuose

   Vartant Biliūnų kaimo bendruomenės naujojo 2018 metų kalendoriaus lapus su laiko bei bendruomeninio gyvenimo vertę iliustruojančiomis frazėmis ir nuotraukomis, apima džiugus jausmas. Gyventa aktyviai, gimtadienių sąrašas nesutrumpėjęs, o saugią kaimynystę padeda užtikrinti ne tik kalendoriuje įrašytas skubios pagalbos, bet naujų kaimynų telefonų numeriai.

   Tarp visų metų mėnesių toks pat džiugus, nuotaikingas ir prasmingas gruodis. Bendruomenės narių rankomis mažam kaimeliui užvilkęs kalėdinį rūbą, sukvietęs kartą kalėdinių puošmenų pasigaminti, kitą - vieni kitų draugyste pasidžiaugti, aptarti nuveiktus darbus ir ateities veiklas, ir širdingai palinkėti sėkmingų bei veiklių ateinančių. Dviejų renginių metu, siekiant mažinti nukentėjusių žmonių keliuose skaičių, su bendruomenės nariais kalbėjomės saugaus eismo klausimais, prisiminėme Kelių eismo taisykles, skatinome saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, laikytis leistino važiavimo greičio bei naudoti saugos diržus ir specialias vaikiškas kėdutes. Dalindami šviesą atspindinčias priemones, mokėme ir raginome šias priemones naudoti teisingai.

   Gausių, įdomių, darnių ir veiklių 2018-ųjų!

 

 

 

Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.