Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751802
Šiandien: 226
Dabar: 24
Prenumerata

 
 
Naujienos
Metus trukusio projekto finišas

   Pasirengimas projekto „Raseinių m. daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas“ įgyvendinimui buvo pradėtas dar 2014-aisiais, kai buvo priimtas sprendimas sutvarkyti teritorijas prie daugiabučių, kurie jau buvo modernizuoti ar dalyvavo daugiabučių modernizavimo programoje.

   Pagrindinis projekto tikslas – gyvenamosios aplinkos patrauklumo didinimas. Planuojama, kad įgyvendintas projektas prisidės prie vienos svarbiausių Raseinių miesto problemų – didėjančios vidinės migracijos – sprendimo būdų.

   Projekto finansavimo sutartis Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-21-0007 su projektą įgyvendinančia institucija – VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra pasirašyta 2017 m. birželio mėnesį. Daugiabučių namų kiemų sutvarkymo rangos darbus atliko trys įmonės – UAB „Tilta“, UAB „Helanas“ ir UAB „Brosta“. Metus trukęs projektas suplanuotas užbaigti šių metų gegužės mėnesio pabaigoje.

   Projekto finansavimui buvo skirtos ES Regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšos. Bendra projekto vertė – 690.296,70 Eur. Už šias lėšas kompleksiškai sutvarkytos šešių daugiabučių namų kiemų teritorijos: V. Kudirkos g. 9, V. Kudirkos g. 11, V. Kudirkos g. 3, Vaižganto g. 1, Vytauto Didžiojo g. 13, Pieninės g. 7, Partizanų g. 14 A, Partizanų g. 14 B, Dubysos g. 3 ir Jaunimo g. 14. V. Kudirkos g. 9 ir V. Kudirkos g. 11 daugiabučio namo kiemo teritorijos sutvarkymo darbai atlikti dar 2016 m. Sutvarkymo išlaidos kompensavimo būdu didžiąja dalimi bus padengtos iš Europos Sąjungos investicijų.

   Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Aleksandros Liutko teigimu, šiuo metu atliekami projekto baigiamieji darbai, po kurių gyventojai ir miesto svečiai jau visiškai galės džiaugtis rezultatais. Vaikai nekantriausiai laukia darbų pabaigos, kadangi jiems skirtose vaikų žaidimų aikštelėse kol kas nėra galimybės žaisti. Sertifikuotos ir saugios žaidimų aikštelės savo vartus atvers po projekto patikros.

   Raseinių m. daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas – tik vienas iš daugelio miesto patrauklumą didinančių projektų, kurie tapo įgyvendinami 2014 m. Lietuvos vidaus reikalų ministro sprendimu Raseinių miestą įrašyti į tikslinių teritorijų sąrašą. Tikimasi, kad šis ir visi kiti įvykdyti projektai prisidės prie darbo jėgos pasiūlos mieste mažėjimo, užimtumo ir laisvalaikio problemų sprendimo, o miestas taps saugia bei patrauklia vieta gyventi, investuoti ir aplankyti.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.