Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Viduklėje paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

   Šventiškai ir jaukiai atšventėme Kovo 11-ąją Viduklėje. Pasidžiaugėme visiems reikšminga ir brangia diena. Nepriklausomybės dienos renginiai prasidėjo kovo 9 d. stalo teniso varžybomis, kurios vyko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje. Kovo 11 d. vyko šventinis minėjimas Raseinių rajono kultūros centre Viduklėje, kurį prasmingais žodžiais pradėjo ir vedė Jolanta Jonaitienė.

Minėjimo metu už aktyvumą, bendruomeniškumą, jaunosios kartos ugdymą, neatlygintiną pagalbą seniūnijai buvo įteiktos Lietuvos valstybinės vėliavos Viduklės seniūnijos gyventojams: Eugenijai Verygienei, Stasei Mockienei, Jurgitai Matevičiūtei, Stanislavai ir Valerijonui Bukeliams, Rimai ir Žydrūnui Globiams, Aušrai ir Mantui Garbaliauskams, Ingridai ir Modestui Urbučiams, Antaninai ir Romui Mockams, Romai ir Vytautui Dargvainiams, Laimai ir Vidui Daukšams, Rūtai ir Dariui Pociams, Sigutei ir Eugenijui Kubilinskams. Sveikinimo žodį tarė Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, o seniūnijos taurėmis buvo apdovanoti stalo teniso varžybų nugalėtojai. Renginio metu dainavo Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje moterų duetas ir moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė“ (vad. Ligita Matelienė), o Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatras „Braižas“ dovanojo spektaklį „Tautos atsilukštinimas“ pagal Vydūno, Maironio ir Marcelijaus Martinaičio kūrybą (scenarijaus autorė ir režisierė Jolanta Šimaitienė).

Tegul gražios istorinės šventės dar labiau suartina mus. Lai visos mūsų dienos būna kaip šventė!

 

Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė

Nuotraukos Angelės Šarkienės

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.