Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Nemakščiuose Kovo 11-oji paminėta 3X3 krepšinio turnyru

   2019 m. kovo 11 d. 14 val., Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos sporto salėje užvirė kovos krepšinio aikštelėje. Šis renginys tradicinis ir jau daug metų į jį renkasi ne tik Nemakščių seniūnijos, bet Raseinių ir kaimyninių rajonų krepšininkai. 3X3 krepšinio turnyre dalyvavo trylika komandų. Rungtyniaujama buvo keturiuose pogrupiuose, po tris ir keturias komandas, rato sistema. Pogrupių dvi stipriausios komandos tęsė kovą dėl apdovanojimų.

   Komanda iš Raseinių „Dubysos gatvė“ iškovojo III-ją vietą, Viduklės komanda „Karma“ – II-ją, o nugalėtojais tapo vidukliškių komanda „A4“. Turnyro nugalėtojai: Edgaras Baukys, Arminas Beišys, Vygantas Knapkys ir Matas Petkus.

   Dėkoju Nemakščių seniūnui Remigijui Laugaliui ir seniūno pavaduotojai Daivai Visockienei. Nemakščių seniūnija yra šio tradicinio turnyro rėmėja ir taurės steigėja.

 

 

Sporto klubo „Smeltė“ pirmininkas Saulius Radčenko

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.