Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 29 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 


Pratęsiamas konkurso „Auksinis lūšiukas“ paraiškų teikimo laikas

Skelbiamas konkursas „Kovo 11-oji – tai mes“ »»»

   Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 16-asis posėdis numatomas kovo 26 d. 10 val.

Naujienos
 
   2020-02-28  Seniūnų sueigoje aptarti gyventojams aktualūs klausimai

  Vasario 28 d. Raseinių rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai susirinko į sueigą, kurioje drauge su Savivaldybės vadovais ir kitų institucijų atstovais aptarė gyventojams aktualius klausimus, pasidalino įžvalgomis bei pasiūlymais, kaip būtų galima dar efektyviau organizuoti darbą seniūnijose.

Plačiau
 
   2020-02-28  Koronavirusas (COVID-19)
 
   2020-02-28  Vyksta apklausa

   Siekiant gauti duomenis rengiamai 2019 m. ataskaitai ir sužinoti kaip gyventojai vertina Raseinių rajono savivaldybės veiklą, modernizuojant ir prižiūrint infrastruktūros objektus, yra paskelbta apklausa.

Plačiau
 
   2020-02-27  2019 m. saugaus eismo renginių aptarimas

   Kaimų bendruomenė „Betygala“ jau daug metų dalyvauja konkurse „Saugus eismas bendruomenėse“, tai naudinga mūsų bendruomenės nariams, jaunimui, mokyklinio amžiaus vaikams. Malonu, kad bet kada galima pasikalbėti, pasitarti su konkurso organizatoriais. Šiais metais vasario 14 d. susirinkome į susirinkimą, kuriame aptarėme saugaus eismo problemas, pasidalinome mintimis, išgirdome žmonių nuomones.

Plačiau
 
   2020-02-27  Stulbinanti Raseinių ligoninės sėkmės istorija

Raseinių ligoninė stebina savo sėkme. Net apie 430 000 Eur arba 8 proc. visų įstaigos pajamų 2019 m. surinkta už paslaugas, suteiktas kitų Lietuvos savivaldybių gyventojams. Ir tai dar ne pabaiga - 7.5 proc. visų  stacionarinių paslaugų bei 5 proc. visų konsultacijų poliklinikoje taip pat suteiktos kitų savivaldybių gyventojams. Be to, kad šešta sąnarių endoprotezavimo operacija atliekama kitų savivaldybių gyventojams.

Plačiau
 
   2020-02-26  Sinagogos ir žydų bendruomenės atminimo ženklas Ariogaloje

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus vyko į pasitarimą Ariogaloje, su architektu prof. Algiu Vyšniūnu, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro atstovėmis bei Ariogalos miesto seniūnu Sauliumi Buividu.

Plačiau
 
   2020-02-26  Bendri tikslai sutelkė vaikų gerove besirūpinančias organizacijas

Raseinių rajono savivaldybės ekspertai ir vadovai Andrius Bautronis, Edmundas Jonyla, Kęstutis Užemeckas  dalyvavo tarpinstitucinio bendradarbiavimo posėdyje, kuriame su suinteresuotomis organizacijomis diskutavo opiomis socialinės apsaugos temomis.

Plačiau
 
   2020-02-26  Pratęsiamas konkurso „Auksinis lūšiukas“ paraiškų teikimo laikas

Mūsų pasaulis kupinas lėkimo, tad nenuostabu, kad kartais pritrūksta laiko darbams, kuriuos nuoširdžiai norėtumėte nudirbti. Atsižvelgdami į tai nusprendėme pratęsti „Auksinio lūšiuko“ paraiškų teikimo terminą iki kovo 2-osios, tad jeigu savo aplinkoje regite šio garbingo apdovanojimo vertus jaunus žmones, papasakokite mums apie juos. Tegul visas Raseinių kraštas išgirsta apie nuostabius jaunų žmonių darbus, talentus ir ryžtą kurti Lietuvą.

Plačiau
 
   2020-02-25  Meras A. Bautronis susitiko su Šiaulių universiteto atstovais

   Raseinių rajono savivaldybė siekia aktyviai bendradarbiauti su Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais, todėl Savivaldybės meras Andrius Bautronis nusprendė susitikti Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto atstovais Prof. dr. Teodoru Tamošiūnu, Prof. dr. Laima Liukinevičiene ir lektore Vilma Tubutiene.

Plačiau
 
   2020-02-24  Savivaldybėje diskutuojama sveikatos apsaugos klausimais

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto nariai bei  Savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė susitiko su asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų vadovais.

Plačiau
 
   2020-02-24  Jūsų asmenybė gali padėti įveikti stresą

   Raseinių rajono savivaldybė nori, kad jos darbuotojai būtų pasirengę įveikti tiek kasdienius, tiek ir neeilinius iššūkius, todėl  pasikvietė Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektorių Andrių Šmitą pasidalinti laiko patikrintais streso valdymo būdais.

Plačiau
 
   2020-02-21  Raseinių rajono kultūros centras – aktyvus Vilniaus knygų mugės dalyvis

Vasario 20 – 23 d. didžioji Lietuvos inteligentijos dalis savo žvilgsnius nukreips į Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vykstančią 21-ąją Vilniaus knygų mugę, kuri šiemet mugės dalyvius kvies versti naują puslapį ir ieškoti atvirų saviraiškos formų.

Plačiau
 
   2020-02-21  Savivaldybė paskelbė konkursą „Kovo 11-oji – tai mes“

   Laisvė - vienas iš didžiausių turtų, kuriais galime džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Tėvynėje. Todėl norime, kad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos trisdešimtmečio džiugesys pasibelstų į kiekvieno Jūsų namus. Trokštame, kad šiuo džiaugsmu pasidalintumėte ne tik su pačiais artimiausiais, bet ir su kiekvienu gimtąjį kraštą mylinčiu žmogumi, tad pranešame Jums svarbią žinią.

Plačiau
 
   2020-02-20  Priimtas 2020 m. Raseinių rajono savivaldybės biudžetas

Raseinių rajono savivaldybės taryba penkioliktajame savo posėdyje priėmė  2020 m. Savivaldybės biudžetą, sieksiantį kiek daugiau nei 38 000 000 Eur. Iki šiandien šiam biudžetui jau buvo pritarę visi penki Savivaldybės tarybos komitetai.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-02-25  Skelbiamas paraiškų priėmimas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą projekto „Socialinių paslaugų infrastruktūros tinklo sukūrimas ir plėtra asmenims, turintiems proto ir (arba) psichikos negalią Raseinių rajono savivaldybėje“ partnerių atrankos konkursui.

Plačiau
 
   2020-02-24  Dėl žemės sklypo, kadastro Nr. 7208/0001:146, kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas. Planuojamas žemės sklypas (teritorija): Žemės sklypo kadastro Nr. 7208/0001:146, žemės sklypo adresas Kauno apskr., Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Draustinės k., 7,4600 ha.

Plačiau
 
   2020-02-24  Informacija apie numatomą priimti Tarybos sprendimą

   Parengtas sprendimo projektas dėl naujo gatvės pavadinimo suteikimo, gatvės pratęsimo ir gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo.

Plačiau
 
   2020-02-21  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Raseinių rajono savivaldybės sporto klubų projektų, kurie bus finansuojami 2020 m. Savivaldybės biudžeto lėšomis, atranką

   Skatindama gerinti rajono gyventojų užimtumą, mažinti nusikalstamumą, propaguodama sveiką gyvenimo būdą, plėtodama įvairias sporto šakas ir remdama rajono sporto klubų veiklas, Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia sporto klubus teikti paraiškas projektų finansavimui. 2020 m. rajono savivaldybės biudžete šiai sričiai skirta 28000 Eur.

Plačiau
 
   2020-02-20  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektroninio aukciono sąlygos
 
   2020-02-20  ANONSAS Kviečiame nemokamai peržiūrėti filmą „Partizanas“

   Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio proga Raseinių rajono kultūros centras drauge su Raseinių rajono savivaldybe kviečia gyventojus į režisierės Agnės Zalanskaitės dokumentinį filmą „Partizanas“. Jis bus rodomas Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje kovo 10 d. 18 val.

Plačiau
 
   2020-02-18  Demokratiniams rinkimams 100 metų
 
   2020-02-17  Įmonių, įstaigų, visuomeninių organizacijų, bendruomenių, viešųjų įstaigų ir kt. dėmesiui

   Primename, kad iki š. m. vasario 25 d. vis dar galima teikti pasiūlymus „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimams.

Plačiau
 
   2020-02-11  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2020-02-03  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektronininio aukciono sąlygos
 
   2020-01-30  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2020 m. vasario-kovo mėn.

Plačiau
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2019-12-19  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2020 metų sausio - kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.