Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604009
Šiandien: 988
Dabar: 49
Prenumerata

 
 
Naujienos
Susitiko su meno kolektyvų vadovais

   Savivaldybės vadovai meras Algirdas Gricius ir vicemerė Gitana Rašimienė susitiko su rajono meno kolektyvų vadovais aptarti lėšų, reikalingų kolektyvų kostiumams įsigyti, poreikį. Šokių, dainų kolektyvai dvejus metus ruošėsi šiemet vyksiančiai Lietuvos šimtmečio dainų šventei „Vardan tos“, o Lietuvos nacionalinis kultūros centras dar pernai buvo pažadėjęs padengti 50 proc. išlaidų meno kolektyvų tautinių ir baltų genčių kostiumams įsigyti.

   Tačiau šių metų vasarį buvo gautas Nacionalinio kultūros centro raštas, kuriame rašoma: „Šiemet programos finansavimas sumažintas, todėl mažiau lėšų bus skiriama ir tautinių bei baltų genčių kostiumų gamybai.“ Be to, Nacionalinis kultūros centras paskelbė nuostatą, kad „galimi pareiškėjai – įstaigos, priklausančios kultūros sistemai“. Tai yra, meno kolektyvus šventei paruošusios mokyklos, kaip priklausančios švietimo sistemai, neatitinka finansavimo sąlygų.

   Šių metų Savivaldybės biudžetas patvirtintas ir tokiam netikėtam atvejui surasti lėšų nėra lengva, juolab kad tautiniai kostiumai nėra pigūs. Rajono meno kolektyvų vadovai, suprasdami situaciją, sumažino kolektyvų narių skaičių, sujungė du chorus į vieną, pasirinko pigiausius kostiumų variantus, tačiau lėšų vis tiek trūksta.

   Kolektyvų vadovai teiks prašymą merui dėl papildomų lėšų skyrimo kostiumams įsigyti. Meras supranta, kaip svarbu sudaryti sąlygas vaikams ir jaunimui, kurie įdėjo daug pastangų repetuodami ir ruošdamiesi, dalyvauti Dainų šventėje, todėl pažadėjo išspręsti šią problemą - klausimas bus teikiamas svarstyti Savivaldybės tarybai.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.