Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734888
Šiandien: 589
Dabar: 36
Prenumerata

 
 
Naujienos
Sisteminga projektų eigos kontrolė

   Savivaldybės ir jos administracijos vadovai bei specialistai planingai aptaria vykdomų projektų eigą, aiškinasi priežastis, trukdančias sklandžiai atlikti tam tikrus projektų etapus, numato problemų sprendimo būdus.

   Praėjusiame pasitarime, kuriame dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Darius Ulickas, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė, detaliai buvo peržiūrėta kiekvieno projekto vykdymo eiga. Dalis rajonui svarbių projektų jau pradėti ir vyksta. Pasak specialistų, kai kuriems projektams iš vietos pajudėti trukdo tai, kad agentūros ilgai vertina viešųjų pirkimų dokumentus. Pavyzdžiui, dėl projekto „Neformaliojo ugdymosi galimybių didinimas modernizuojant Raseinių kūno kultūros ir sporto centrą“ VšĮ Centrinei projektų valdymo agentūrai (CPVA) pateiktos darbų viešojo pirkimo sąlygos vertinamos jau beveik 1,5 mėn. Tikimasi, kad atsakymas bus gautas šiomis dienomis. Kol dokumentai nėra suderinti, negalima pradėti pirkimo.

   Tačiau net 10 projektų rangos darbų salygos jau yra patvirtintos. Šiuo metu vykdomi rangos darbų pirkimai dėl Raseinių miesto Aguonų, Žemaičių, Algirdo, Turgaus gatvių rekonstrukcijos, taip pat dėl Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimo, Berteškių kaimo bendruomenės namų aplinkos sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų poreikiams, Butkiškės kaimo viešosios erdvės sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų poreikiams, viešosios erdvės Užkalnių kaime sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų poilsiui ir sportui, poilsio zonos įrengimo prie Žaiginio tvenkinio, Betygalos miestelio viešosios infrastruktūros sutvarkymo.

   Dėl Raseinių miesto Vilniaus gatvės rekonstrukcijos jau pasirašyta partnerystės sutartis ir pateikta Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Kai ji suderins pirkimų sąlygas su CPVA, bus skelbiamas rangos darbų pirkimas. Dėl Raseinių miesto prekyvietės atnaujinimo pasirašyta ES finansavimo skyrimo sutartis, rangos darbų pirkimo sąlygos taip pat išsiųstos į CPVA derinti.

   Pagal pateiktas praraiškas ES finansavimui gauti beveik visi projektai yra įvertinti. Šiuo metu dar vertinamos ir artimiausiu metu laukiama sprendimų dėl projektų paraiškų Gėluvos kaimo viešosios erdvės sutvarkymui ir pritaikymui gyventojų poreikiams, poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio sutvarkymui bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimui Ariogalos lošelyje-darželyje.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.