Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gegužės 1 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7472719
Šiandien: 129
Dabar: 10
Prenumerata


 Girkalnio seniūnijos gyventojų dėmesiui!

   Raseinių rajono savivaldybės mero potvarkiu š.m. gegužės 5 d. nuo 15.00 iki 20.00 val. ir gegužės 6 d. nuo 9.00 iki 17.00 val.Girkalnio pagrindinės mokyklos patalpose vyks Girkalnio seniūnijos vietos gyventojų apklausa.

  

   Informacija dėl šildymo sezono pabaigą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų taikymo »»»
 
   Informacija naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais »»»   

Naujienos
 
   2017-04-28  Tarybos valdančiosios daugumos nariai – apie 2017–2018 m. darbų programą

   Praėjusių metų pabaigoje susibūrusi Raseinių rajono savivaldybės tarybos valdančioji koalicija parengė 2017–2018 m. darbų programą. Ją savo parašais patvirtino koalicijos partneriai – Raseinių rajono savivaldybės meras, Darbo partijos Raseinių skyriaus pirmininkas Algirdas Gricius ir Savivaldybės tarybos nariai: visuomeninio rinkimų komiteto RASAI pirmininkas Romaldas Zubiela, Liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus pirmininko pavaduotojas Saulius Matelis, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Raseinių skyriaus pirmininkas Vidmantas Karabinas.

Plačiau
 
   2017-04-28  Savivaldybė šauniai debiutavo pasaulinio lygio parodoje

   Didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje RESTA Vilniaus centre „Litexpo“ pristatyti naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinius parodoms keliamus kokybės reikalavimus ir yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. Ji kasmet pritraukia vis daugiau lankytojų ir dalyvių: architektų, statybos inžinierių, projektuotojų, statybų sektoriaus profesionalų, nekilnojamojo turto vystytojų, investuotojų, savivaldybių atstovų ir statybų sektoriaus naujienomis besidominčių vartotojų.

Plačiau
 
   2017-04-28  Milašaičiuose vokiečiai tvarkys kapines

   Į Raseinių rajono savivaldybę kreipėsi Vokietijos karių kapų priežiūros tautinės sąjungos Volksbundo įgaliotinis Lietuvoje Kazimieras Arlauskas dėl Pirmojo pasaulinio karo (vokiečių) karių kapų Milašaičių k., Raseinių rajone, darbo stovyklos organizavimo.

Plačiau
 
   2017-04-27  Pasveikino medicinos darbuotojus

   Šiandien, balandžio 27-ąją, Lietuvoje minima Medicinos darbuotojų diena. Ta proga Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis apsilankė rajono sveikatos priežiūros įstaigose ir Savivaldybės mero vardu pasveikino medikus profesinės šventės proga. Medicinos darbuotojams palinkėta stiprybės, energijos, ištvermės žengiant atsakingu ir nelengvu profesiniu keli ir, žinoma, sveikatos, asmeninės laimės, gerovės šeimose.

Plačiau
 
   2017-04-27  Vaikai labai laukia šeimos

   VšĮ „Vilniaus SOS vaikams“ socialinių globėjų šeimose šiuo metu gyvena keletas vaikų, kuriems intensyviai ieškome nuolatinių globėjų. Šie vaikučiai nebegali grįžti į savo šeimas, todėl ieškome žmonių, kurie galėtų jiems padovanoti saugius namus ir mylinčią, rūpestingą šeimą. Pristatome šeimos labai laukiančius vaikus būsimiems globėjams, turintiems teigiamas GIMK išvadas.

Plačiau
 
   2017-04-27  Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės keliais

   Ruošdamiesi Lietuvos valstybės 100-mečiui, Raseinių rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentai, vadovaujami Raseinių rajono savivaldybės tarybos narės Onos Babonienės, nutarė savarankiškai susipažinti su Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės istorija Baltarusijoje. Rajono gyventojai važiavo į Gardiną, kur aplankė seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vėliau aplankė Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos-Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia - senoji Gardino pilis, pastatyta Vytauto Didžiojo. Visi maloniai vaikštinėjo Rotušės aikšte. Abejingų nepaliko didžiausia ir įspūdingiausia mieste buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar pavadinta Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Laisvu laiku keliautojai vaikštinėjo Vilniaus pėsčiųjų gatvele, lankėsi universalinėje parduotuvėje, pietavo, pirko suvenyrus-lauktuves.

Plačiau
 
   2017-04-27  Pasirašyta projekto „Raseinių m. centrinės dalies patrauklumo didinimas (rekonstruojant Vilniaus g. ir modernizuojant vietos bendruomenei svarbias viešąsias erdves“ finansavimo sutartis

   2017 m. balandžio 11 d. tarp viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos, atstovaujamos administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo, buvo pasirašyta projekto Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-21-0006 „Raseinių m. centrinės dalies patrauklumo didinimas (rekonstruojant Vilniaus g. ir modernizuojant vietos bendruomenei svarbias viešąsias erdves“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis. Projektui finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ 07.1.1-CPVA-R-905 įgyvendinamą priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 2 879 573,76 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 2 460 514,38 Eur, o likusias lėšas reikalingas projekto įgyvendinimui skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Plačiau
 
   2017-04-26  Atvelykio popietė Bliūdžių kaimo bendruomenėje

   Kadangi šv. Velykas dažniausiai švenčiame šeimos rate, tai Atvelykio sekmadienio popietę į Bliūdžių kaimo bendruomenės namus kiaušinių marginti ir margučių ridenti susirinko vaikai. Buvo linksma žiūrėti, kaip noriai ir kruopščiai visi stengiasi kuo gražiau numarginti kiaušinius, o kad marginti būtų linksmiau, dar ir mįsles spėliojome, o už teisingus atsakymus Velykų bobutė ir prizą įteikdavo. Kol margučių spalvos džiuvo, vaikai turėjo nupiešti savo svajonių margutį. Visi piešiniai buvo puikūs, tai sunku net nuspręsti, kuris gavosi gražiausias, tad komisija visiems piešusiems įteikė po atminimo dovanėlę. Linksmiausia ko gero buvo kiaušinių ridenimo rungtis. Nugalėtojais tapo net du dalyviai, susirinkę daugiausiai margučių. Atvelykio popietę baigėm vaišindamiesi arbata ir skruzdėlynu, kurį padovanojo Kalnujų seniūnijos seniūnas. Tikimės, kad geros emocijos ir šiltas bendravimas rado atgarsį vaikų širdyse.

Plačiau
 
   2017-04-26  Vaikų Velykėlės Ramonuose

   Balandžio 22 d. Ramonų kaimo bendruomenės taryba sukvietė švęsti „Vaikų Velykėles 2017“. Tai šventė pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai. Drauge įsijungėme į „Naisių vasaros“ organizuojamą jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą, puoselėjantį gilias lietuviškas tradicijas, ugdantį tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantį šeimas. Visi puošėme bendrą margutį. Tam buvo paruoštas didžiojo margučio muliažas (2 m aukštis, 1 m plotis), ant kurio buvo dėliojamos ir klijuojamos margučių marginimo raštų iškarpos iš spalvoto popieriaus. Išėjo nuostabus kiaušinis. Jam suteikėme vardą „Velykaitis“ ir visi linksmai nusifotografavome.

Plačiau
 
   2017-04-25  Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas

   Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę. Balandžio 21 dieną Raseinių r. Girkalnio darželyje jau devintą kartą vyko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas ,,Teletabiai pasakų ir eilėraščių šaly“. Šio renginio organizatoriai: Raseinių r. Girkalnio darželis ir Raseinių rajono švietimo centras. Į konkursą susirinko šventiškai pasipuošę ir gerai nusiteikę 24 vaikai iš 6 rajono ugdymo įstaigų – Ariogalos lopšelio-darželio, Raseinių lopšelių-darželių „Liepaitė“ ir „Saulutė“, Nemakščių, Viduklės darželių ir Šiluvos gimnazijos. Juos pasitiko Girkalnio darželio direktorė Indrė Matevičienė, o į antrame aukšte esančią salę palydėjo mažieji ,,teletabiai“.

Plačiau
 
   2017-04-25  Edukacinis užsiėmimas „Augti su knyga“

   Balandžio mėnesį vyko Raseinių meno mokyklos ir Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos edukacinis užsiėmimas „Augti su knyga“, skirtas 50-ajai Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Plačiau
 
   2017-04-25  Gyventojai kviečiami teikti idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-04-25  Mirklių kaimo bendruomenė – akcijoje „Darom 2017“

   Balandžio 22 d. ankstyvą rytą Mirklių kaimo bendruomenė kaip ir kiekvienais metais dalyvavo aplinkosauginėje akcijoje DAROM 2017, kuri šiemet jubiliejinė – dešimtoji. Talkos organizatorė pirmininkė Gražina Andraitienė visų pirma talkos dalyvius supažindino su kelių eismo taisyklėmis, kad visi saugiai elgtųsi tvarkant Prabaudos pušyną, piliakalnį, pakeles, gatves, kelius. Išdalino atšvaitus, liemenes, pirštines, šiukšlėms maišus. Prisiminę kelių eismo taisykles, visi su gera nuotaika skubėjo prie darbo. Ačiū visiems už prisidėjimą gražinant aplinką.

Plačiau
 
   2017-04-24  Akcijoje „Darom“ – Savivaldybės darbuotojai

   Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Raseinių rajono savivaldybė darbuotojai prisidėjo prie aplinkosauginės akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į gamtosaugos problemas.

Plačiau
 
   2017-04-14  Pavėlintas paraiškų asbesto stogų keitimui rinkimas

   2017 m. balandžio 13 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu patikslintas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2017 metais grafikas. Patikslintame grafike nukeltas paraiškų rinkimas pagal KPP veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ – paraiškos bus renkamos gegužės 2 d. – gegužės 31 d. (buvo numatyta balandžio 18 d. – gegužės 19 d.).

Plačiau
 
   2017-04-04  Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro išvyka į respublikinę akciją „Paukščiai grįžta namo 2017“

   Kovo 31 d. Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro jaunieji miško bičiuliai gyliukai (Modestas Maksvytis, Gabija Lukošiūtė, Dovilė Gunevičiūtė, Gabrielius Gunevičius, Guoda Gedvilaitė, Orestas Bubelis, Mantas Stulgys, Nedas Kasparavičius) su istorijos mokytoju E. Vyšniausku ir dailės ir technologijų mokytoja L. Skirgailiene vyko į Vilniuje vykusią respublikinę akciją „Paukščiai grįžta namo 2017“. Jaunuosius miško bičiulius vežė Raseinių miškų urėdijos autobusas. Mokinius sveikino Raseinių miškų urėdijos vadovas A. Kilčauskas.

Plačiau
 
   2017-03-02  Informacija naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais

   Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo pakeitimus ir siekiant, kad valstybės ir savivaldybės turtas būtų naudojamas racionaliai ir efektyviai bei patikrinti, ar visi panaudos gavėjai vykdo sutartinius įsipareigojimus, 2017 m. vasario 23 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-193 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – įsakymas) buvo patvirtintas Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašas (toliau – tvarkos aprašas).

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
   2016-12-14  VMI informuoja - jau galima įsigyti verslo liudijimus kitiems metams
 
Skelbimai
 
   2017-04-28  Kaimo gyventojai vėl gali teikti paraiškas asbestinių stogų dangų keitimui

   Nuo šių metų gegužės 2 d.  iki gegužės 31 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra renka  paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos veiklos sritį „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ priemonę „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“. Kauno NMA specialistai atvyks į  Raseinius  gegužės 17 d. ir gegužės 24 d. nuo 9 iki 12 val.  ir Savivaldybės 3 aukšto mažojoje salėje  (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) konsultuos  ir priims paraiškas.

Plačiau
 
   2017-04-26  Pranešimas

   Informuojame, kad supaprastinta tvarka yra naujai parengtas žemės sklypo SB „Raizgupis“, Raseinių miesto sen., Raseinių mieste formavimo ir pertvarkymo projektas, laisvos valstybinės žemės sklypų suformavimui. Pareiškėjas SB „Raigupis“, įm. k. 172765832, Vaižganto g. 20B-18, Raseiniai.

Plačiau
 
   2017-04-21  Gerbiami verslininkai!

   VšĮ „Verslios Lietuvos“ komanda kviečia Jus į renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas, kuris vyks š.m. gegužės mėn. 9 d. Raseiniuose.

Plačiau
 
   2017-04-20  Visuomenės informavimas apie numatomą Raseinių miesto prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimo projektą
 
   2017-04-14  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektų rėmimo konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2017-04-13  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-03-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas
 
   2017-03-13  Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
   2016-12-12  Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.