Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Ramonų vaikučių velykaitės kartu su saugaus eismo projektu

   Balandžio 8 d. popietę mažieji ramoniškiai rinkosi į bendruomenės namus švęsti vaikučių Velykaičių. Čia juos su muzika pasitiko muzikantas, kultūros centro meno vadovas Vytautas Kasparavičius, velykinė Bobutė (bendruomenės tarybos narė Odeta Žemaitienė) ir Zuikutis (Raseinių rajono kultūros centro renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė). Bobutė „pasiguodė“, kad į šventę labai skubėjo, prisidėjo daug kiaušinių, tačiau jų nespėjo numarginti. Visi buvo pakviesti kiekvienas numarginti po kiaušinį. Na, o po to juos rideno ir žiūrėjo, kieno toliau nuriedės, kas daugiau „prisigaudys“ kiaušinių.

   Zuikutis nusistebėjo, kad prie bendruomenės dar nežydi jokia gėlelė. Bendruomenės „Šeimos klubo“ socialinė darbuotoja Rasa Stankuvienė pasiūlė visiems vaikučiams pasidaryti gėlyčių ir jomis papuošti bendruomenės kiemelį. Kiek buvo džiaugsmo, kai kiekvieno rankose „pražydo“ iš spalvoto popieriaus pasidarytos gėlytės. Tik buvo gaila visas susodinti į gėlių lovelius. Juk namuose sugrįžtančių laukia mamytės ir taip norisi jai įteikti po savo rankų darbo gėlytę.

   Tarp edukacinių užsiėmimų vaikučiai žaidė įvairius žaidimus, šoko, linksminosi. Aktyviausi buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis - atšvaitukais. Kad Zuikutis, velykinė Bobutė ir muzikantas būtų matomi, niekas jų neužgautų, bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė uždėjo šviesą atspindinčias liemenes. Saugaus eismo priemonėmis buvo padovanotos ir šventėje dalyvavusioms mamytėms, močiutėms.

   Smagi šventė baigėsi velykinės Bobutės ir Zuikučio dovanėlėmis - ilgais saldainiais, ant kurių galo tupėjo po mažytį viščiuką su „zuikučio pyragu“.

 

 

Ramonų bendruomenės pirmininkės Dalytės Raudonienės informacija ir nuotraukos

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.