Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 1 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 
Naujienos
Sprendimai dėl koronaviruso Raseinių rajono savivaldybėje

   Visi žinome, kad atsarga gėdos nedaro. Todėl nors Lietuvoje kova su viruso plitimu vyksta sklandžiai, imamės papildomų saugumo priemonių, padėsiančių įvykdyti efektyvią prevenciją.

  Posėdžio metu nutarta, kad nuo šiandien paslaugas gyventojams Savivaldybė teiks tik nuotoliniu būdu. Susisiekti su administracijos darbuotojais galėsite bendruoju telefonu:  (8 428)  79 600 bei elektroniniu paštu savivaldybe@raseiniai.lt

   Surasti patalpas, kuriose, jeigu atsirastų ypatingas poreikis, būtų apgyvendinami gyventojai, sergantys bei įtariami viruso nešiotojai. Tokios patalpos būtų naudojamos tik tais atvejais, kai nėra galimybių užtikrinti saugių saviizoliacijos galimybių namuose.

   Sukurti maisto tiekimo sistemą, kuri pasirūpinti vyresnio amžiaus ir artimųjų neturinčiais asmenimis. Kaip žinote, jiems rekomenduojama likti namie.

  Šiandien Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla pasirašė įsakymą nr. A1 - 254 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių Raseinių rajono savivaldybėje, kuriuo siekiama užkirsti kelią tolesnei viruso sklaidai. 

Šiuo įsakymu direktorius nurodė: 

1.1. nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. uždrausti visus tiek atvirose, tiek

uždarose erdvėse organizuojamus sporto, kultūros, laisvalaikio, pramogų bei kitus renginius;

1.2. nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. privalomai stabdyti ugdymo ir vaikų priežiūros procesą ir švietimo veiklą visose švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose;

rekomenduojant pasinaudoti mokinių atostogomis ir pasiruošiant taikyti ugdymo procesą

nuotoliniu būdu;

1.3. nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. uždrausti veiklą vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo dienos centruose;

1.4. nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. uždrausti kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymą ir šių įstaigų veiklą, išskyrus asmenų aptarnavimą nuotoliniu būdu.

Taip pat Administracijos direktoriaus įsakymu rekomenduojama: 

2.1. darbdaviams užtikrinti galimybes tėvams, auginantiems vaikus, dirbti nuotoliniu būdu. Jeigu tokios galimybės nėra, nedarbingumo pažymėjimus išduoti tokia pat tvarka, kaip įtariant kontaktą su infekuotu asmeniu. Sudaryti galimybę tėvams kreiptis dėl ligos išmokos atgaline data, o sudarius teisines prielaidas – gauti dalinio nedarbo išmoką;

2.2. visiems rajono gyventojams nutraukti ir atidėti visas keliones ir iki 2020 m. balandžio 14 d. nevykti į visas užsienio valstybes.

Savivaldybės Gyventojai ir organizacijų atstovai kviečiami susipažinti šio įsakymo turiniu.

   Noriu pabrėžti, kad visos taikomos priemonės bus efektyvios tik tada, jeigu visuomenė ir valstybė dirbs ranka rankon, tad dalinkitės mūsų pateikiamomis naujienomis, sekite mūsų Facebook puslapį bei Savivaldybės svetainę ir kiek galima nuosekliau laikykitės pateikiamų rekomendacijų",-teigia Raseinių rajono meras Andrius Bautronis.

   Tuo tarpu Raseinių rajono savivaldybė ir toliau aktyviai informuos visuomenę apie vykdomus veiksmus. Visas naujienas rasite Savivaldybės internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.