Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 
Naujienos
Pasveikintas Pagojukų seniūnijos ilgaamžis

   Gražią sausio 3 dienos popietę Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas ir vyriausioji specialistė Gina Mažeikienė skubėjo sveikinti 90-ies sulaukusį Adomą Gabševičių. Gerbiamam jubiliatui perduoti Raseinių rajono savivaldybės mero Algirdo Griciaus, mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Liudo Kavaliausko sveikinimai.

Adomas Gabševičius gimė Raseinių rajone, Pikčiūnų kaime. Tėvai turėjo keletą hektarų žemės, šeima gyveno kukliai. Adomas baigė 4 klases, dirbo kolūkyje mechanizatoriumi. Buvo darbštus, energingas, tvarkingas, ne vieną kartą apdovanotas už darbštumą.

Adomas Gabševičius 2017 metai tapo našliu. Vyras su žmona Liudmila susilaukė keturių vaikų – trijų mergaičių ir vieno berniuko. Senelį džiugina septyni anūkai ir du proanūkiai.

Šiuo metu savo tvarkingoje ir jaukioje sodyboje senolis gyvena su sūnaus Andriaus šeima, o ir kiti vaikai dažnai aplanko. Adomas Gabševičius yra guvaus proto ir atminties. Didžiausias senolio pomėgis - žiūrėti laidą „Duokim garo“. Atsisveikindami jubiliatui linkėjo sveikatos ir žadėjome susitikti po penkerių metų.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.