Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8198050
Šiandien: 618
Dabar: 121
Prenumerata
Naujienos
Piketavo dėl atliekų tvarkymo įkainių

   Praeitą penktadienį, kaip ir buvo žadėję, būrelis rajono gyventojų Raseinių turgavietėje rinkosi į piketą ,,Už teisingą komunalinių atliekų tvarkymo įkainių nustatymą Raseinių rajone“. Atvyko ir nemažai rajono politikų, taip pat tarsi nepatenkintų atliekų tvarkymo įkainiais, nors būtent jie ir patvirtino tokį atliekų tvarkymo modulį. Vieni jų mušėsi į krūtinę, kad patvirtino neįsigilinę ir atsiprašinėjo, kiti bevelijo apsimesti niekuo dėtais, o treti žadėjo įkainius sumažinti...

   Žmonės buvo nepatenkinti dėl piketui paskirtos vietos. Jie norėjo piketą organizuoti prieš Savivaldybę, prie Žemaičio, tačiau buvo leista tik turgaus aikštėje. Ir dėl to kaltino netgi pas juos atvykusį merą Algirdą Gricių. Tačiau kiti piketo dalyviai merą gynė, piketuotojams išaiškinę, kad tokie klausimai kaip piketo vietos parinkimas yra ne mero, o administracijos direktoriaus valioj.

   Piketo organizatoriai įteikė merui A.Griciui savo pageidavimus. Meras pažadėjo juos išnagrinėjęs spręsti įstatymų numatyta tvarka.

 

 

   
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.