Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Paminėjo Vietos savivaldos dieną

   Vakar Savivaldybės darbuotojai, kartu su keletu seniūnų, Tarybos narių gražiai paminėjo Vietos savivaldos dieną. Kaip su švente sveikindamas sakė meras Algirdas Gricius, šventėje norėtųsi matyti daugiau Tarybos narių, nes tai yra ir jų šventė, ir diena rimčiau pamąstyti apie pareigą.

   Meras ir jo pavaduotoja Gitana Rašimienė apdovanojo būrelį Savivaldybės darbuotojų, mero padėkos raštai buvo įteikti Tarybos nariams Matui Skamarakui ir Steponui Naciui. Kaip ir kasmet, prieš šventę, įgyvendinant Raseinių rajono savivaldybės administracijos kokybės politikoje suformuluotą rajono Savivaldybės administracijos įsipareigojimą: „Skatinti darbuotojų iniciatyvumą bei motyvaciją“ , Vietos savivaldos dienos proga buvo renkamas Raseinių rajono savivaldybės Metų darbuotojas. Šiemet Metų darbuotoja tapo Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Justė Tamulytė. Jai pereinamąjį prizą įteikė praeitų Metų darbuotoja Indrė Antanaitienė, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė.

   Savo dainomis su švente visus sveikino rajono lakštingala vadinama Lina Urniežiūtė, Meno mokyklos moksleivės ir jų mokytoja Stanislava Vežbavičienė. Į bendrą sveikintojų būrį įsijungė Seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos, Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė. Kaip ir visada renginį gražiai vedė Tarybos narys Edgaras Juška.

 

 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.