Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203588
Šiandien: 3389
Dabar: 69
Prenumerata
Naujienos
Gerų darbų savaitė. Mes – PRIEŠ fizines patyčias!

   2016-2018 m. Raseinių r. Ariogalos gimnazija dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte „Bullying free minds“, kurio pagrindinis siekis yra mažinti patyčių atvejus mokykloje. Gimnazijos bendruomenė supažindinama su įvairiais būdais ir metodais, kuriuos panaudojus būtų galima užkirsti kelią įvairių rūšių patyčioms. Žaidimų, pokalbių, diskusijų, kūrybinių idėjų įgyvendinimu siekiame padėti tiems, iš kurių tyčiojamasi, sudrausminti tą, kuris tyčiojasi, ir paskatinti patyčių stebėtojus veikti. Ariogalos gimnazija kartu su projekto partneriais net iš 5 skirtingų Europos šalių (Portugalija, Graikija, Italija, Rumunija, Turkija) tikisi sėkmingai įgyvendinti visas numatytas veiklas ir gerąja patirtimi pasidalinti tarpusavyje.

   Vasario 20-24 dienomis vyko „Gerų darbų savaitė“. Tai viena iš šio projekto veiklų, kuri priminė, kad esame vienos bendruomenės nariai ir kad kiekvienas iš mūsų turime savo darbais ir poelgiais rodyti, jog fizinėms patyčioms tarp mūsų ne vieta. Visą savaitę gimnazijoje vyko įvairūs renginiai, akcijos. Mažieji mūsų bendraminčiai, 4 a klasės mokiniai (A. Šliakaitė, A. Stašinskis, E. Stanevičiūtė, G. Stanaitytė, A. Stašinskis, N. Kontautas, G. Saltonaitė, A. Šliakaitė, K. Venclovaitė, E. Stanevičiūtė, D. Stanius), kaip visuomet, su užsidegimu dalyvavo šiose projektinėse veiklose ir pasidalino piešiniais bei pačių kurtais ketureiliais apie draugystę, toleranciją. Vyresniųjų klasių mokiniai rašė anoniminius palaikymo laiškus tiems, iš kurių tyčiojamasi, drausminančius laiškus skriaudėjams bei skatinančius veikti laiškus tiems, kurie patyčias mato, bet nieko nedaro. Kartu su mokytojomis Dalia Ūseliene ir Silvija Braziene mokiniai kūrė gėlių žiedais, ornamentais ir mintimis prieš patyčias papuoštus knygų skirtukus, kurie jau iškeliavo kaip dovana mūsų partneriams į Rumuniją. III a klasės mokinė Gabija Labutytė ir II b klasės mokinė Viktorija Butvinskaitė skaitė paskaitą 5-II gimnazijos klasių mokiniams apie patyčių įtaką mūsų gyvenime, diskutavo apie stereotipus, kurie labai gajūs mūsų visuomenėje ir trukdantys suprasti ir užjausti vienas kitą. Regimantas Tiškus (II a klasė) ir Lukas Noreika (III a klasė) kvietė į patyčias pažvelgti kitu kampu ir po muzikinių klipų peržiūros padiskutuoti. Kai kurių mokinių nuostabai, net ir žymiausi pasaulio muzikantai nelieka abejingi šiai problemai ir tai atsispindi jų dainose.

   Visus gerus darbus, nukreiptus prieš patyčias, įamžinome teminiame laikraštyje, kurį gimnazijos komanda pristato kovo 5-11 dienomis vykstančiame projekto dalyvių susitikime Rumunijoje.

   Dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems įgyvendinti „Gerų darbų savaitę“!

 

 

 

Projektinės grupės nariai

 

Projekto tinklalapis - http://bullyingfreeminds.esy.es/

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.