Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Raseiniuose aptarti kokybiško švietimo klausimai

   Rugsėjo 25–27 d. Raseiniuose šurmulį kėlė Erasmus+ projekto „Kokybiška mokykla“ dalyviai. Atvykę iš Latvijos, Vokietijos ir Lietuvos jie aptarė projekto eigą, artėjančius rezultatus, susipažino su Lietuvos švietimo sistema, vertinimu bei Raseinių rajono mokyklomis. Lietuviškų tarptautinių projekto partnerių dalį šįkart garbingai atstovauja Prezidento Jono Žemaičio gimnazija ir Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Savivaldybės salėje projekto dalyvius pasveikino vicemerė Gitana Rašimienė bei Švietimo kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė. Svečiams buvo įteikti naujausi albumai „100 neatrastų Raseinių krašto vietų“.

Užsienio atstovai mūsų rajone susipažino su Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Šaltinio progimnazija ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, kurioje, kaip vienoje iš projekto partnerių, vyko koordinatorių susirinkimas.

„Diskutavome kokybiško vertinimo švietimo sistemoje klausimais, į juos įtraukiant Nacionalinę mokyklų vertinimo agentūrą bei Vilniaus universitetą, taip pat ieškota bendrų europietiškų rodiklių, skirtumų, galimybės mokytis vieni iš kitų. Projekto finaliniai akordai ir rezultatai bus pristatomi Latvijoje birželio mėnesį“, – teigė Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Silvija Čižaitė–Rudokienė.

Šiuo metu koordinatoriai iš Savivaldybės ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos tęsia darbą, pristatydami ir referuodami kokybiškos mokyklos Lietuvoje klausimus, Geros mokyklos koncepcijos sklaidą ir galimybę pritaikyti tarptautiniu mastu. Tikimasi, kad rezultatai taps aktualūs ne tik trims projektą jungiančioms šalims, bet ir visoje Europoje.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.