Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Pavasaris ir Mirkliuose

   Šiuo pavadinimu bendruomenėje vyko tradicinė šventė. Ją gražiais eilėraštukais apie pavasarį pradėjo renginio vedėjas Edas Vieta, pristatęs koncertą surengusį atlikėją Laimutį Purvinį.

   Kaip ir kiekvienais metais į šventę atvyko Raseinių globos namų vaikučiai, Norgėlų ir miesto bendruomenių nariai. Vaikučiai ir suaugusieji dalyvavo įvairių sporto šakų varžybose, mažieji piešinių konkurse ,,Pavasario spalvos“ piešė apie šiltą, gražų pavasarį. Pirmų, antrų ir trečių vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir prizais. Koncertavo Mirklių kaimo kapela, kuriai vadovauja energingas, žvalus, pasitempęs vadovas Konstantinas Kružikas.

   Kiekvienais metais Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, todėl vyko viktorina „Saugus eismas kelyje, gatvėje“. Teisingai atsakiusiems į klausimus buvo įteiktos liemenės su atšvaitais, skirtukai, rankinės su šviečiančia juosta, atšvaitai bei kitos šviesą atspindinčios priemonės. Bendruomenės pirmininkė visus vaišino tradicine koše. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems ruošti pavasarišką šventę.

   Gražina Andraitienė, Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.