Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. liepos 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7690623
Šiandien: 3165
Dabar: 67
Prenumerata
Naujienos
 
   2017-07-24  Mes - didelė šeima

   Saulėtą liepos 15 d., šeštadienį, Pašešuvio kaimo bendruomenės nariai bei svečiai iš kitų bendruomenių turėjo galimybę pasidžiaugti Pašešuvio kaimo bendruomenės organizuojama švente „Mes – didelė šeima“. Šventė buvo rengiama įgyvendinant LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą. Šventinis rytas prasidėjo nuo teniso varžybų, kuriose dalyvavo skirtingų amžiaus grupių dalyviai ir dalyvės. Renginio metu varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Kiekvienos grupės varžybų nugalėtojus taip pat pasveikino ir jiems įteikė dovanėles Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė. 

Plačiau
 
   2017-07-23  Garbingas žmogus pasitiko 80-metį

   Penktadienį Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas skubėjo į Kaulakių kaimą jubiliejaus proga pasveikinti garbingo ir nusipelniusio žmogaus – Petro Janušaičio, kuris vakar pasitiko gražią 80-mečio sukaktį.

Plačiau
 
   2017-07-21  Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ komisija aplankė per 50 objektų

   Vakar konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo darbo grupė, lydima seniūnijų seniūnų, aplankė paskutinius 17 konkursui pasiūlytų objektų Girkalnio, Pagojukų, Betygalos, Ariogalos kaimiškoje ir miesto seniūnijose.

Plačiau
 
   2017-07-21  Bendradarbiavimas dėl vaiko gerovės

   Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Violeta Užringienė susitiko su Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskiene ir aptarė bendradarbiavimo keičiantis informacija, veiklos tobulinimo galimybes. Nuspręsta, kad Vaiko teisių apsaugos skyrius, vadovaudamasis teisės aktų nustatyta tvarka, pateiks gydymo įstaigai informaciją dėl vaiko sveikatos priežiūros užtikrinimo, kai gali kilti įtarimų, jog buvo pažeistos vaiko teisės. Siekiant operatyviai reaguoti į atvejus nutarta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Plačiau
 
   2017-07-20  Naujų taisyklių privalu laikytis

   Primename, kad yra priimtas 2017 m. gegužės 25 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. TS-209, kuriame patvirtintos naujos taisyklės ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijų tvarkymo ir švaros‘‘.

Plačiau
 
   2017-07-20  Pasveikinta Paliepių seniūnijoje gyvenanti jubiliatė

   Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė pasveikino garbingo 95-erių metų jubiliejaus sulaukusią Valeriją Žvalionienę, gyvenančią Blinstrubiškių socialinės globos namuose. Jubiliatė – šviesios atminties, bendraujanti, pati be akinių skaitė sveikinimo žodžius, kuriuos skyrė Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir administracijos direktorius Remigijus Ačas. Valerija Žvalionienė padėkojo už gražius sveikinimo žodžius, įteiktą vardinę jubiliejinę juostą ir gėles. Seniūnė palinkėjo Dievo palaimos, geros sveikatos ir sulaukti 100-ojo jubiliejaus.

Plačiau
 
   2017-07-20  Išrinkti geriausi metų ūkininkai

   Jau tapo gražia tradicija kiekvienais metais išrinkti geriausius rajono ūkininkus. Konkurso „Metų ūkis 2017“ vertinimo komisija, sudaryta iš Lietuvos ūkininkų sąjungos, Savivaldybės administracijos, Lietuvos Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos atstovų, liepos 12 – 13 dienomis lankėsi rajono ūkiuose, siekdami nustatyti geriausią ir didžiausią pažangą per pastaruosius metus padariusį ūkininko ūkį.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-07-20  Bendruomeniškumo šventė Ramonuose

Ant vasaros kaklo šermukšniai jau noksta
Pažvelk į gamtos besikeičiantį mostą....
Kaip žaidė gyvybė, kaip nokdama brendo,
Ieškodama ryšio-visuotinio, bendro ......

   Tokiais gražiais žodžiais liepos 15 d. vedėjai (Danutė Jonylienė ir Vytautas Butkus) pradėjo Žemės ūkio ministerijos finansuoto projekto „Bendruomeniškumo šventė Ramonuose“ ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ vakaro šventinę dalį. Visas renginys prasidėjo sportinėmis žaidynėmis: krepšinis 3x3, lauko tinklinis, šaškės, vaikų boulingas, smiginis. Iš krepšinį ir lauko tinklinį žaidusių 4 komandų, krepšinio rungtį laimėjo komanda „Pilvūzai“ (Tadas Teišerskas, Gintautas Klevinskas, Modestas Kromerovas), lauko tinklinį laimėjo komanda „Gaspadoriai“ (Dangiras Vaitkus, Mantas Čėsna, Arnas Barčauskas), šaškių žaidynių I vietos nugalėtoju tapo Alvidas Kavaliauskas, II vieta – Arūnas Žemaitis, tarp vaikų I vietą užėmė Antonijus Paštenis. Vaikų boulingo I vietą laimėjo Asta Damašauskaitė, smiginio rungtyje taikliausias buvo Antonijus Paštenis. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti prizais ir saugaus eismo priemonėmis.

Plačiau
 
   2017-07-20  Vertinimo grupė tęsia darbą

   Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo darbo grupė, lydima seniūnijų seniūnų, vakar tęsė savo kelionę po rajono seniūnijas ir apžiūrėjo dar 15 į gražiausiųjų titulą šiemet pretenduojančių objektų Nemakščių, Viduklės ir Paliepių seniūnijose.

Plačiau
 
   2017-07-19  Pasveikino Pagojukų seniūnijos ilgaamžę

   Gražų liepos 17 d. vidudienį Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas, vyriausioji specialistė Gina Mažeikienė, Skirmantiškės kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Krištopavičienė su bendruomenės narėmis Kristina Teišerskiene ir Rita Paškauskiene su gėlių puokštėmis ir sveikinimais skubėjo į Skirmantiškę sveikinti Vladislavos Deikuvienės, sulaukusios 90 metų jubiliejaus. Žvali jubiliatė, gyvenanti su dukros Omegos Rašimienės šeima, svečius pasitiko su plačia šypsena ir gera nuotaika. Poniai Vladislavai buvo perskaityti sveikinimai nuo Savivaldybės mero Algirdo Griciaus, mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo. Jubiliatė pasidžiaugė, kad pirmą kartą sulaukė tokio garbingo sveikinimo. Susėdus prie kavos puodelio V. Deikuvienė su dukra papasakojo apie savo darbus ir pomėgius. V. Deikuvienė užaugino du vaikus, vyras Amžinybėn iškeliavo prieš trisdešimt metų. Moteris džiaugiasi šešiais anūkais ir dviem proanūkiais.

Plačiau
 
   2017-07-19  Eismo saugumo projektas Betygalos bendruomenėje

   Betygalos bendruomenė jau keleri metai dalyvauja Lietuvos kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Birželio 30 d. su Betygalos miestelio vaikais, jaunimu mokėmės saugiai pereiti gatvę, kartojome eismo taisykles. Visiems popietės dalyviams buvo įteiktos įvairios atšvaitų priemonės, liemenės. Vasaros atostogų metu vaikai kelyje ir gatvėje bus saugesni.

Plačiau
 
   2017-07-19  Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė lanko rajono sodybas

   Savivaldybė šiemet ir vėl rengia tradicinį konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“, kuriuo siekiama skatinti rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas. Konkurso-apžiūros metu renkamos gražiausios miestų, miestelių ir kaimų sodybos, vienkiemiai, gyvenvietės, bendruomenių centrai, įmonės, gražiausi gėlynai prie daugiabučių ir gražiausiai tvarkomos viešosios erdvės.

Plačiau
 
   2017-07-18  Anžilių bendruomenėje - dėmesys eismo saugumui

   Vieną vasaros popietę Anžilių kaimo bendruomenės nariai rinkosi į susirinkimą, kurio metu buvo aptarti antrojo pusmečio renginiai, numatyta ataskaitinio rinkiminio susirinkimo data. Kaimų bendruomenė „Anžiliai“ jau trečią kartą dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl ir toliau skatins savo bendruomenės narius saugiai elgtis kelyje. Susirinkimo metu kaimo gyventojams buvo trumpai priminta apie saugų ir atsargų elgesį gatvėse ir keliuose, važiuojant dviračiu. Kad bendruomenės nariai būtų saugūs išdalintos atšvaitinės liemenės, pakabukai, juostelės. Dauguma Anžilių kaimo gyventojų bus gerai matomi tamsiu paros metu.

Plačiau
 
   2017-07-18  Ūkininkai sujudo dėl sąskaitų už atliekų surinkimą

   Vykdant Vyriausybės sprendimus, nuo 2017 m. visose šalies savivaldybėse įvesta dvinarė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Apie naująją rinkliavos skaičiavimo metodiką tiek pernai, tiek šiemet ne kartą buvo rašyta rajono spaudoje, tačiau gyventojai rimtai sukruto tik gavę mokėjimo sąskaitas.

Plačiau
 
   2017-07-18  Kaimo bendruomenių atstovai lankėsi Vengrijoje

   Raseinių rajono kaimo bendruomenės džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Raseinių rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai. Šiais metais, gavę dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros programos, organizavome gerosios patirties pasidalijimo išvyką į Vengriją. Malonu, kad į kelionę anksti ryte su geriausiais palinkėjimais išlydėjo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela, Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas. Jie palinkėjo parsivežti kuo daugiau įspūdžių ir gerai pailsėti.

Plačiau
 
   2017-07-12  Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

Plačiau
 
   2017-07-07  Kvietimas teikti paraiškas jaunimo nedarbo problemoms spręsti

   Šiuo metu dar vyksta atviras kvietimas teikti paraiškas Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti.

Plačiau
 
   2017-07-05  Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54+“

   Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „54+“ finansavimo sąlygų aprašą ir projektų atrankos kriterijus. Apie 6 mln. eurų  planuojama skirti projektams, kurių metu turi būti atsigręžta į vyresniojo amžiaus žmonių problemas.  Tikimasi, kad projektų iniciatoriai skatins vyresniojo amžiaus žmonių savanorišką veiklą, sudarys sąlygas gauti aktualią informaciją, psichologinę pagalbą. Ypač svarbu tai, kad šio amžiaus žmonės galėtų lengviau įsidarbinti, plėsti savo bendravimo ratą, didėtų jų motyvacija, o kartu ir savivertė. Paraiškas teikti kviečiama iki 2017 m. rugsėjo 15 d.

Plačiau
 
   2017-07-03  Idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti gyventojai gali teikti iki rugsėjo

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-07-03  Jūratės Petruškevičienės autorinė paroda „Iš būtojo laiko“ Raseinių krašto istorijos muziejuje

   Nebe pirmą ir ne antrą kartą menininkė Jūratė Petruškevičienė prabyla būtuoju laiku. Jau keletą dešimtmečių dailininkės braižą galima atpažinti iš nenuilstamo bandymo sulipdyti arba sulopyti istorijų skiautes. Jūratės Petruškevičienės kūryboje dominuoja asmeninės istorijos – jos artimųjų patirtos ir mažai pažįstamų žmonių ne iki galo nupasakotos, tad jas menininkei tenka sukurti pačiai, lopas po lopo, dygsnis po dygsnio. Pastarųjų metų ciklas, kuriame skiautinio, siuvinėjimo, daigstymo ir kitomis technikomis atgaivinami dzūkiški lovų užtiesalai, persmelktas kaip tik tokio asmeniškumo. Menininkė gali išsamiai ir įdomiai pasakoti lovatiesių atradimo, surinkimo, jų buvusių savininkų istorijas. Jai rūpi aplinka, iš kurios atkeliavo kažkada dideliu turtu buvę rankų darbo tekstiliniai objektai. Nūdien dauguma jų – sudilę, suplyšę, nevertinami, suplėkę. Menininkė šiais kūriniais, antram gyvenimui prikėlusiais namų tekstilės objektus, reiškia pagarbą tekstilės tradicijai, sieja rankų darbo amatus su šeimoje brandintomis vertybėmis, kūrybingumo formomis, perduotomis iš kartos į kartą.

Plačiau
 
   2017-06-28  Jaunimas kvietė į „Pramogų kiemelį“

   Jau tapo tradicija jaunimui susirinkti trečiadieniais į atvirus Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžius ir diskutuoti įvairiomis temomis (savanorystė, renginiai, jaunimo problemos, jų sprendimo būdai ir t. .t.). Didžiausią laiko dalis yra skiriama diskusijoms apie renginius. Vienas iš pasiektų rezultatų diskusijų metu – „Pramogų kiemelis“ Joninių šventės metu Molavėnų piliakalnių komplekse. Jaunimas prisidėjo prie Raseinių r. kultūros centro organizuojamo renginio ir ėmėsi atsakomybės pasirūpinti žiūrovų pramogomis. Jaunimas šventės metu kvietė visus užsukti ir pasinerti į kūrybą, pasipuošti, išmėginti savo laimę sportinėse rungtyse ar pasiklausyti akustinės muzikos.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-09  Projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas

   Kol jaunoji Lietuvos karta dar visiškai nepaniro į ilgųjų vasaros atostogų sūkurį, LR Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-07-20  Ariogalos seniūnija kviečia į seniūnaičių sueigą

   Ariogalos seniūnija š.m. liepos 26 d. 9.00 val. kviečia Ariogalos seniūnijos seniūnaičius, kaimų bendruomenių pirmininkus ar jų atstovus, nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovus į išplėstinę seniūnaičių sueigą, kurios metu bus svarstoma dėl SOCMIN priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo ir lėšų panaudojimo seniūnijos teritorijoje.

Plačiau
 
   2017-07-18  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
 
   2017-06-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. liepos-rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2017-06-27  Kviečiame dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padovanok knygą mokytojui senjorui“

   Naujas knygas, skirtas mokytojams senjorams, prašome pristatyti į Raseinių rajono švietimo centrą (T. Daugirdo g. 7) iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Plačiau
 
   2017-06-19  Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos informacija

   Informuojame, kad 2017 m. liepos 10-19 d. ir liepos 24 d. - rugpjūčio 18 d. klientai Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje aptarnaujami nebus. Esant būtinybei (dėl archyvo pažymos išrašymo) kreiptis mob. 8 652 36 484.

Plačiau
 
   2017-06-06  Informacija

   Informuojame, kad nuo 2017-06-09 d. iki 2017-07-31 d. (darbo dienomis) yra planuojamas medienos išvežimas iš savininkui Liudvikui Borisevičiui priklausančio miško. Medienos pakrovimo vieta – Raseinių r. savivaldybė, Girkalnio sen., Bakaičių k., 645 kv.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.