Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. balandžio 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7464342
Šiandien: 1
Dabar: 19
Prenumerata
Naujienos
 
   2017-04-24  Parodoje RESTA Savivaldybė pristatys investicijų galimybės rajone

   Balandžio 26-29 dienomis Vilniaus centre „Litexpo“ vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda RESTA, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.

Plačiau
 
   2017-04-24  Sesutės iš XIII tarptautinio populiariosios dainos konkurso „Pavasario fiesta – 2017“ grįžo su diplomais

   Kaune vykusiame XIII tarptautiniame populiariosios dainos konkurse „Pavasario fiesta – 2017“ dalyvavo Viduklės darželio ugdytinė Jogailė Piatkutė. Savo amžiaus kategorijoje Jogailė laimėjo I laipsnio diplomą, o sesė Kotryna - III laipsnio diplomą. Mergaites konkursui ruošė muzikos pedagogė Reda Gružinskienė.

Plačiau
 
   2017-04-24  Paskutinis Žemaičių krikšto ir Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų jubiliejaus minėjimo etapas

   Prasidėjo paskutinis Žemaičių krikšto ir Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų jubiliejaus minėjimo programos etapas. Minint jubiliejų per visą laikotarpį nuo 2009 metų rajone surengta daug prasmingų renginių, įsimintinų darbų, išleista mokslinių leidinių, atlikti Raseinių Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios stogo tvarkybos darbai, Viduklės Šv. Kryžiaus bažnyčios fasadų tvarkybos darbai ir kt. 2017 m. - paskutiniai Žemaičių krikšto ir Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų jubiliejaus minėjimo programos įgyvendinimo metai.

Plačiau
 
   2017-04-24  Lietuvos TV laidos „Gimtoji žemė“ Jorio apdovanojimų renginys vyko Raseinių rajone

   Lietuvos TV laida „Gimtoji žemė“ vėl buvo paskelbusi konkursą ir kvietė teikti kandidatus 2017-ųjų metų Jorio apdovanojimų nominacijai – „Už tai, kad visiems būtų geriau“. Tarp šiais metais pasiūlytų 24 nominantų buvo ir raseiniškių. Tai Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė ir Betygalos seniūnijoje, Steponkaimio kaime gyvenančių Dianos ir Sauliaus Lukošių šeima. Balandžio 23 d. Raseinių rajone vyko apdovanojimų renginys.

Plačiau
 
   2017-04-24  Bendruomeniškumo patikrinimas

   Tradicinė DAROM talka tai ne tik laikas aplinkos tvarkymui, bet ir galimybė pasitikrinti savo bendruomeniškumo jausmą, pabūti kartu, pasitarti vieni su kitais.

Plačiau
 
   2017-04-24  Akcijoje „Darom“ – Savivaldybės darbuotojai

   Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Raseinių rajono savivaldybė darbuotojai prisidėjo prie aplinkosauginės akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į gamtosaugos problemas.

Plačiau
 
   2017-04-21  Savivaldybės taryba pasvarstė 67 klausimus

   Balandžio 20 d. įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 35-asis posėdis, kuriame dalyvavo 24 Tarybos nariai. Posėdžio pradžioje Tarybos vardu Savivaldybės meras Algirdas Gricius pasveikino šį mėnesį gimtadienius šventusius politikus: Sigitą Vaičių, Aureliją Rimkienę, Romaldą Zubielą.

Plačiau
 
   2017-04-21  Trečioji saugaus eismo giraitė pasodinta Kėdainių rajone

   Balandžio 21 d. Lietuvos kaimo bendruomenių, dalyvavusių konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, atstovai susirinko Pašiliuose, Pelėdnagių seniūnijoje pasodinti trečiąją Lietuvoje Saugaus eismo giraitę. Giraitė pasodinta Tūkstantmečio ąžuolyne, konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ septynerių metų sukakčiai bei Saugaus eismo dienai bei Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti. Raseinių rajonui atstovavo Ilgižių, Berteškių, Ramonų kaimo bendruomenių atstovai, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ pirmininkas Vincas Blinstrubas ir valdybos pirmininkė Loreta Sirvidienė. Už transportą dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Remigijui Ačui, už pasirūpinimą inventoriumi - Raseinių seniūnijos seniūnui Rolandui Klusui.

Plačiau
 
   2017-04-21  AB „ESO“ modernizuos elektros tinklus seniūnijose

   Energijos skirstymo operatoriaus AB „ESO“ Šiaulių regiono tinklų valdymo departamentas šiais metais rekonstruos elektros tinklus ir įrenginius maždaug 34 investiciniuose projektuose, kurie yra Raseinių miesto, Ariogalos, Betygalos, Girkalnio, Nemakščių, Pagojukų, Paliepių, Šiluvos ir Viduklės seniūnijų teritorijose. Šio departamento vadovas Kęstutis Kazlauskas su grupe darbuotojų dalyvavo Raseinių rajono seniūnų sueigoje ir aptarė su meru Algirdu Griciumi, administracijos direktoriumi Remigijumi Aču, jo pavaduotoju Dariumi Ulicku, specialistais, seniūnijų seniūnais būsimus darbus.

Plačiau
 
   2017-04-21  Piligrimai trauks į Šiluvą atjaunėjusiu Kryžių keliu

   Raseinių kraštas – modernus Rytų ir Vidurio Europos piligrimystės centras. Jis turi unikalų ir vienintelį Lietuvoje Kryžių kelią, vedantį nuo Raseinių miesto iki Šiluvos miestelio, kur pirmą kartą Europoje buvo pripažintas Švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimas (1608 m.). Žengiantys 18 km keliu, keliaujantys maldininkai ir turistai, stabtelėję kiekvienoje iš 20 stotelių, pakelia akis į išskobtus kryžius ir koplytstulpius, sušildo savo širdis, pakylėja aukštyn, nes žvelgdamas į tikėjimo simbolius žmogus ima mąstyti Kristaus mintimis.

Plačiau
 
   2017-04-21  Idėjos virsta konkrečiais darbais

   Šie metai yra išskirtiniai tuo, kad pagaliau Raseinių rajono savivaldybės vadovai ir specialistai nuėjo ilgą kelią nuo idėjos iki konkrečių darbų pradžios, parengė ir suderino su įvairiomis institucijomis dokumentaciją ir po kurio laiko pradės įgyvendinti ilgai lauktus, gyventojams svarbius projektus.

Plačiau
 
   2017-04-21  Kūrybinės kino dirbtuvės

   Šių metų vasario pabaigoje atsitiktinai perskaičiau Lietuvos kino centro skelbimą apie vykdomo projekto „Dokumentika mokykloje“ videodarbų konkursą, kuriuo siekiama ugdyti moksleivių mąstymo „judančiais vaizdais“ įgūdžius, lavinti vizualinę kalbą, supažindinti ir sudominti kino dokumentika, skatinti išmokti kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas, atskleisti teigiamą požiūrį į mokyklą, formuoti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Plačiau
 
   2017-04-20  Konkurso „Sportuojanti bendruomenė 2017“ rezultatai

   Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbė projektų finansavimo konkurso „Sportuojanti bendruomenė 2017“ rezultatus. Konkurso tikslas - sudaryti sąlygas gyvenamųjų vietovių bendruomenėms tapti fiziškai aktyvesnėms, sveikesnėms ir stiprinti bendruomeniškumą. Paraiškas konkursui galėjo teikti tik įregistruotos bendruomeninės organizacijos, kurios per paskutinius kalendorinius metus (t. y. 2016 m.) nėra gavusios departamento konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ skirtų lėšų. 2016 m. konkurso lėšų gavo 9 mūsų rajono kaimo bendruomenės.

Plačiau
 
   2017-04-20  Valdančioji koalicija pristato darbų programą

   Pernai koalicijos sutartį sudariusi Raseinių rajono savivaldybės tarybos valdančioji dauguma paruošė 2017-2018 m. darbų programą, kurią savo parašais patvirtino visi koalicijos partneriai - Raseinių rajono savivaldybės meras, Darbo partijos Raseinių skyriaus pirmininkas Algirdas Gricius ir Savivaldybės tarybos nariai: visuomeninio rinkimų komiteto RASAI pirmininkas Romaldas Zubiela, Liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus pirmininko pavaduotojas Saulius Matelis, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Raseinių skyriaus pirmininkas Vidmantas Karabinas. Visą programą balandžio 20-osios Tarybos posėdyje pristatys Savivaldybės meras, o šiandien galime trumpai susipažinti su ambicingais valdančiųjų užmojais, kurie, virtę tikrove, iš esmės pagerins ne tik rajono miestų, bet ir miestelių bei kaimo vietovių gyvenimo kokybę.

Plačiau
 
   2017-04-20  Normatyvai – pagal įstaigų vadovų pageidavimus

   Nuo ateinančio rugsėjo įsigalios nauji rajono ugdymo įstaigų etatų normatyvai. Tą įgalino padaryti dar 2013 metų kovo 6 dieną pasirašytas LR ūkio ministro įsakymas, įpareigojęs pakoreguoti esamus rajono Savivaldybės ugdymo įstaigų etatų normatyvus.

   Mūsų rajone normatyvai parengti atsižvelgiant į ugdymo įstaigų vadovų pageidavimus. Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir švietimo klausimus kuruojanti mero pavaduotoja Gitana Rašimiene dar vasarį organizavo susitikimus su įstaigų vadovais ir su kiekvienu individualiai aptarė poreikius ir atsakingai sprendė, ko reikėtų atsisakyti, ką pakeisti, o ką -papildyti. Kiekvieno vadovo nuomonė buvo išgirsta, išdiskutuota ir įvertinta.

Plačiau
 
   2017-04-20  Rajone pagausėjo mažųjų gyventojų

   Panašu, kad pastaraisiais metais mūsų krašto gandrai gerai paplušėjo, nes šiandien to triūso vaisius jaučia ir rajono Savivaldybė, kuri sulaukė keturių rajono ugdymo įstaigų prašymų steigti papildomas vaikučių ugdymo grupes. Betygalos, Gylių, Ariogalos ir Raseinių darželiai bei mokyklos dabartinėmis sąlygomis nuo rugsėjo pirmosios nebegalės patenkinti visų norinčiųjų lankyti ikimokyklines ir priešmokyklines grupes poreikių.  

Plačiau
 
   2017-04-19  Mato Jaškausko piešinys – tarp geriausių

   Viduklės darželio auklėtiniai dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Iš knygelės į širdelę 2017“. Vaikai klausėsi lietuvių autorių kūrinėlių ir piešė savo įspūdžius, išgyvenimus apie girdėtus pasakojimus, jų veikėjus ir įvykius. Įspūdingiausi vaikų kūrybiniai darbai buvo išsiųsti konkursui. Komisija išrinko šešiasdešimt geriausių piešinių, kurie dalyvavo respublikinėje parodoje. Tarp geriausiųjų pateko ir Mato Jaškausko piešinys. Berniukas buvo pakviestas dalyvauti baigiamąjame renginyje Vilniuje ir apdovanotas prizu.

Plačiau
 
   2017-04-19  Margučio šventė

    Nušurmuliavo gražiausia pavasario šventė Šv. Velykos. Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko jau tradicine tapusi Margučio šventė, kurią vedė užimtumo specialistė Rita Janušauskienė. Šventės metu buvo marginami kiaušiniai, renkami gražiausi margučiai, žaidžiami žaidimai, menamos mįslės. Visos šventės metu koncertavo Blinstrubiškių socialinės globos namų ansamblis „Tėviškėlė“.

Plačiau
 
   2017-04-19  Įvaikinti net keturi mūsų rajono vaikai

   Per 2017 m. pirmą ketvirtį įvaikinti net keturi mūsų rajono vaikai. Tris iš jų įvaikino užsienio piliečiai: du broliukus, gyvenusius Raseinių vaikų globos namuose, įvaikino Italijos šeima, vieną - Švedijos. Vieną mergaitę įvaikino raseiniškių šeima. Raseinių vaikų globos namai jau gavo nuotraukų iš vaikų naujosios tėvynės - Italijos.

Plačiau
 
   2017-04-19  Rajono kaimo bendruomenės pateikė 18 paraiškų

   Nuo š. m. kovo 10 d. iki balandžio 10 d. Žemės ūkio ministerija kvietė kaimo bendruomenes teikti paramos paraiškas pagal Nacionalinės paramos teikimo 2017 metais kaimo bendruomenių veiklai taisykles. Šiais metais vėl bus stiprinama kaimo bendruomenių materialinė bazė, remiamas kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams ir organizuojami tradiciniai bendruomenių renginiai. Konkursui pateikta iš viso 411 paraiškų. Raseinių rajono kaimo bendruomenės kaip visada aktyvios ir šiemet konkursui pateikė 18 paraiškų (30 rajono kaimo bendruomenių vykdė 2015 m. ir 2016 m. laimėtus projektus, todėl šiais metais konkurse galėjo teikti paraiškas tik tradiciniams renginiams organizuoti). Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras paraiškas įvertins ir pateiks Žemės ūkio ministerijai. Konkurso rezultatus planuojama paskelbti birželio mėnesį.

Plačiau
 
   2017-04-19  Raseinių ir Kelmės rajonų bendrojo ugdymo mokyklų technologijų mokytojų metodinė diena „Aš Lietuvai“

   Tęsiant jau keletą metų trunkantį Raseinių ir Kelmės rajonų bendrojo ugdymo mokyklų technologijų mokytojų dalykinį bendradarbiavimą, balandžio 13 d. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje buvo suorganizuota metodinė diena ,,Aš Lietuvai“. 34 mokytojai pristatė savo ir savo mokinių kūrybinius darbus parodai, kuri veikia Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos aktų salėje. Stebina darbų įvairovė ir gausa. Čia galima pamatyti tekstilės gaminių, medžio drožinių, darbų iš molio, popieriaus ir kt. „Menas neturi sienų, bet turi tautybę“, – sakė eseistas Tomas Sakalauskas. Apsilankius minėtoje parodoje, niekam neturėtų kilti klausimų dėl eksponuojamų darbų autorių tautybės. Taigi, nepaisant visų problemų ir iššūkių, su kuriais šiandien susiduria Lietuvos švietimas, mokytojų pastangomis auginama tautos kuriamoji galia, puoselėjama pagarba tradicijoms.

Plačiau
 
   2017-04-19  Priešgaisrinės saugos tarnyba turės naują automobilį

   Pinigų niekada nebus tiek, kiek norėtųsi, ir tai galioja ne tik eiliniams mirtingiesiems, bet ir Savivaldybės biudžetinėms įstaigoms. Tačiau darbo sąlygas ir paslaugų kokybę galima pagerinti iš kitų finansavimo šaltinių, kaip antai ES struktūrinių fondų.

Plačiau
 
   2017-04-19  Gyventojai savo valią pareikš apklausose

   Pasikeitus vietos savivaldos įstatymui, gyventojų apklausų paskelbimo ir pravedimo tvarkos iniciatyva priklauso ne administracijos direktoriui, o Savivaldybės merui. Balandžio Tarybos posėdyje bus tvirtinamas naujas Vietos gyventojų apklausos tvarkos aprašas. Rajono gyventojai turės daugiau galimybių išreikšti svarbiais klausimais savo nuomonę, į kurią Savivaldybės vadovai ir politikai atsižvelgs priimdami sprendimus.

Plačiau
 
   2017-04-18  „Atrask Raseinius“ rūpinsis krašto turizmu ir verslumu

   Raseiniuose atgimsta turizmo ir verslo centras. Šįkart su kitokiu pavadinimu, kita komanda, patobulinta vizija ir patogesne vieta miestiečiams.

Plačiau
 
   2017-04-18  Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

   2017 m. balandžio 24 d. Raseinių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkama: 

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-04-21  Gerbiami verslininkai!

   VšĮ „Verslios Lietuvos“ komanda kviečia Jus į renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas, kuris vyks š.m. gegužės mėn. 9 d. Raseiniuose.

Plačiau
 
   2017-04-20  Visuomenės informavimas apie numatomą Raseinių miesto prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimo projektą
 
   2017-04-18  Išsitirk kokį vandenį geri!

   Tarptautinės gyvybės dienos proga Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) kviečia išsitirti šulinių bei šachtinių gręžinių vandenį.

Plačiau
 
   2017-04-14  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektų rėmimo konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2017-04-13  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-04-11  Seniūnaičio rinkimai Norgėlų seniūnaitijoje

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS-18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir Rasei-nių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. A1-294 „Dėl seniūnaičio rinki-mų Raseinių seniūnijoje“ 2017 m. balandžio 25 d. nuo 8 val. iki 17 val. Norgėlų kaimo bendruomenės patalpose  apklausos būdu bus renkamas seniūnaitis.

Plačiau
 
   2017-03-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas
 
   2017-03-23  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. balandžio mėn.

Plačiau
 
   2017-03-13  Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
   2016-12-12  Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.