Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. birželio 4 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Informacija tėvams dėl mokesčio už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą Raseinių rajono švietimo įstaigose karantino metu

   Primename, kad karantino metu, nuo 2020 m. kovo 16 d. iki Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto karantino režimo laikotarpio pabaigos, informuojame, kad mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmes  Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, mokėti nereikia.

   Pagal 2018 m. lapkričio 29 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos patvirtintą tvarką, nustatyta, kad kai mokykla ar grupė uždaroma remonto darbams, karantino, epidemijos ar higienos normų pažeidimo, tėvai už nelankytas dienas švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nemoka mokesčio už vaiko maitinimą.

   Likite namuose, nesirinkite grupelėmis viešose vietose, ypatingai nesilankykite vaikų žaidimų aikštelėse. Mūsų visų atsakomybė ir karantino metu nustatytų reikalavimų laikymasis padės apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo. Saugokime save ir kitus.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.