Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8534382
Šiandien: 2327
Dabar: 77
Prenumerata

 
 
Naujienos
Gėluvoje priglaustas šuo laukia šeimininko

   Vasario 1 d. Ariogalos seniūnijos Gėluvos kaimo gyventoja Nijolė Juknienė, važiuodama iš darbo į namus, Dubysos gatvėje pamatė mišrios veislės šunį (nuotraukoje). Kitą dieną paklydėlis atėjo į moters sodybos kiemą. Šuo N.Juknienei nepažįstamas, nematytas Gėluvos kaime, be skiriamųjų ryškios spalvos aksesuarų (liemenės ar apykaklės), bet iš išvaizdos atrodo švarus ir sveikas. Šiuo metu jis yra uždarytas į gėluviškės daržinę, maitinamas sausu maistu. Moters teigimu, jos dukra jau skambino į privačią benamių gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“ Kaune. Jos darbuotojai pažadėjo priimti šunį, bet jį turėtų atvežti jo laikinoji globėja arba kitas asmuo.

   N.Juknienė, taip pat Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnioji specialistė, ekologė Vilma Kundrotienė kreipiasi į gyventojus: gal kas pažįsta atklydusio šuns šeimininkus, o gal jie patys atsilieps, pamatę šioje nuotraukoje savo globotinį ir jo pasiilgę? Jį pasiimti galima atvykus į Vingio g. 1, Gėluvoje arba paskambinus tel. (8 683) 47 086.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.